Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

Vypisuju posledných 30 článkov.

16.12.Tréneri hodnotia jesennú časť: U16 Edo VilčinskýVlado MičekĎalším trénerom, ktorý zhodnotil jesennú časť je Edo Vilčinský, ktorý mal na starosti kategóriu U16.
13.12.Do klubu FK Senica vstupuje nový zahraničný sponzorKlubDo futbalového klubu v Senici vstupuje nová krv. Po viacerých stretnutiach s vedením FK Senica sa do klubu rozhodol vstúpiť sponzor zo zahraničia.
12.12.Mládežnícki hráči a ich pohľad na jesennú časť: U17 Viktor MičkaVlado MičekZa kabínu U17 prevzal slovo hovorcu kapitán Viktor Mička. Podľa hodnotenia trénera to bola logická voľba, keďže Viktor platí v kabíne za najukecanejšieho hráča. Posúďte sami.
9.12.Na záver jesene remíza s MichalovcamiSEN - MIC 1:1, 19.kolo | TASRPo prvom polčase, v ktorom sme viedli 1:0, sa súperovi podarilo vyrovnať a nakoniec sa v poslednom kole body delili.
8.12.Tréneri hodnotia jesennú časť: U17 Vlado VčelkaVlado MičekĎalším trénerom, ktorého sme vyspovedali je Vladimír Včelka, ktorý má pod palcom U17. So svojim mužstvom zimuje na 8. priečke s aktívnym skóre 30:29, keď v 17 dueloch nazbieral 21 bodov.
8.12.Na Senicu čaká záverečný duel jesene, s Michalovcami sa môže odraziť od dna tabuľkyVlado MičekFortunaligovú Senicu čaká posledný duel v tomto roku. Na svojom ihrisku privíta v sobotu 9. decembra od 14:00 mužstvo MFK Zemplín Michalovce.
7.12.V Senici všetko pripravené na posledné jesenné kolo Fortuna ligyVlado MičekFutbalová aréna v Senici bola jednou z tých, ktorú najviac zasiahla snehová nádielka. Ešte v utorok doobeda husto snežilo, čo ste mohli vidieť aj na našom videu.
6.12.Mládežnícki hráči a ich pohľad na jesennú časť: U19 Dominik MartišiakVlado MičekOkrem seriálu rozhovorov s trénermi mládežníckych družstiev rozbiehame aj podobnú sériu s hráčmi mládežníckych tímov, ktorí nám prezradia niečo o sebe, ale aj kabíne.
5.12.Tréneri mládeže hodnotia jesennú časť: U19 Stano MacekVlado MičekZačíname posezónny seriál rozhovorov, v ktorom tréneri jednotlivých našich mládežníckych mužstiev zhodnotia jesennú časť a pridajú aj niečo navyše. Začíname najstaršou vekovou kategóriou U19 a trénerom Stanom Macekom.
2.12.Na Senicu čakajú Zlaté MoravceVlado MičekUž dnes od 14:00 nastúpime na ihrisku Zlatých Moraviec v zápase 18. kola Fortuna ligy.
2.12.V Zlatých Moravciach sme pretrhli sériu bez prehryZMO - SEN 3:0, 18.kolo | TASRV Zlatých Moravciach sa o výsledku stretnutia rozhodlo prakticky v priebehu štyroch minút prvého polčasu, kedy sme dvakrát inkasovali.
29.11.Izraelčan Amir Ben Shimon má za sebou premiéru a hneď víťaznúVlado MičekPri víťazstve Senice nad Prešovom a neuznanom góle Alana Kováča zostala v pozadí dôležitá vec z pohľadu záhoráckeho mužstva. V jeho drese si odbil premiéru talentovaný krídelný hráč Amir Ben Shimon z Izraela.
27.11.Najmladšie dievčatá sa predstavili v TrnaveKlubMladšie žiačky FK Senica sa cez víkend zúčastnili halového turnaja v Trnave, na ktorom sa zišlo 8 mužstiev.
27.11.Jesennú časť zakončil skvelý obrat šestnástkyVlado MičekDorastenecké kategórie mali na programe posledné jesenné kolo. Najlepšie si v ňom počínali najmladší dorastenci, ktorý dokázali dvojgólový deficit s Dunajskou Stredou otočiť a napokon získali tri body.
25.11.S Prešovom sme zvíťazili 1:0, rozhodol parádny zásah RankaSEN - PRE 1:0, 17.kolo | TASRNaši futbalisti natiahli šnúru bez prehry, keď sme v domácom zápase zdolali Tatran Prešov exportným gólom Michala Ranka.
24.11.Čaká nás dôležitý duel s Prešovom, tréner Hudec pozýva divákovVlado MičekPo troch dueloch, v ktorých sme získali päť bodov, pričom sme hrali proti súperom z prvej šestky na nás čaká Tatran Prešov.
22.11.Mládežníkom sa v poslednom kole zväčša dariloVlado MičekPrím hrali tento týždeň starší žiaci, ktorí s Púchovom ani v jednom zápase neinkasovali a zápasy vyhrali s celkovým skóre 9:0. K dobrým výsledkom prispeli aj najstarší dorastenci po výbornom výkone s Prešovom a U17, ktorá remizovala na pôde vedúceho Ružomberka.
20.11.František Plach po prvom čistom konte: Verím, že nebude poslednéVlado MičekV Nitre sme zaznamenali tretí duel v rade bez prehry. Jedným z hlavných strojcov dobrého výsledku bol aj brankár František Plach.
20.11.FK Senica fanúšikom: MY VÁM odpustíme vstupné, VY NÁM pomôžete vyhrať!!!KlubBlíži sa záver jesennej časti a na futbalistov FK Senica čakajú posledné dva domáce zápasy. Ten prvý už v sobotu 25. novembra o 14:00 proti Tatranu Prešov.
18.11.Z Nitry vezieme bod, na Podbrezovú strácame už iba tri bodyNIT - SEN 0:0, 16.kolo | TASRV Nitre sme prvýkrát v sezóne neinkasovali a po bezgólovej remíze si vezieme cenný bod. Mužstvo neprehralo už tretí duel v rade a na predposlednú Podbrezovú sa priblížilo na tri body.
17.11.Čaká nás Nitra, ktorá nastúpi v pozícii favoritaVlado MičekPo reprezentačnej prestávke pokračuje Fortuna liga 16. kolom. Naši hráči sa v sobotu 18. novembra predstavia od 14:00 na ihrisku FC Nitra.
16.11.Chceš hrať futbal? Naši mládežníci rozširujú svoje radyKlubFutbalový klub FK Senica pozýva všetky deti ročníkov 2010 a mladších, ktorým nie je pohyb cudzí, do našich mládežníckych kategórií.
15.11.Mládežníci dosiahli niekoľko zaujímavých výsledkovVlado MičekAž na mladších žiakov sa väčšine našim mužstvám darilo. Potešili predovšetkým dorastenci z U17 víťazstvom nad Slovanom, ale svoju cenu má remíza a predovšetkým výkon U19 v Trenčíne.
15.11.Senickí tréneri vzdelávajú aj deti v predškolskom vekuVlado MičekV spolupráci so SFZ spustil náš klub aktivitu smerom k deťom v predškolskom veku "Dajme spolu gól". Hodiny zamerané na šport a futbal prebiehajú už nejakú dobu.
11.11.Rozhovor s trénerom Lacom Hudecom počas reprezentačnej prestávkyVlado MičekJe tu druhá reprezentačná prestávka, ktorá prichádza po dvojmesačnom pôsobení Ladislava Hudeca na poste hlavného trénera v FK Senica. Ideálny čas pozrieť sa na uplynulé obdobie, ktoré začalo mimoriadne hekticky.
10.11.Modelovaný zápas skvelým záverom otočili modrí, červení s ťažkým srdcom na rozhodcuVlado MičekReprezentačnú prestávku bez súťažného stretnutia si futbalisti FK Senica spestrili modelovaným duelom medzi sebou na 2 x 30 minút. A diali sa veci...
7.11.Mládežníkom sa strelecky nedariloVlado MičekMladší dorastenci si vezú z Prešova dva body za bezgólové remízy, najstarší doma tesne prehrali s Michalovcami 0:1. Prinášame výsledkový servis aj s komentármi trénerov.
7.11.Senica zbrojí aj naďalej, pribudol TT-CARTSSenický klub po troch bodoch so Žilinou a podpísaním mládežníckeho reprezentanta Izraela Amira Ben Shimona získal do svojich radov ďalšiu exkluzívnu posilu. Stal sa ňou Renault Mégane z radov spoločnosti TT-CAR.
6.11.Senica hlási novú posilu, do Fortuna ligy pribudol IzraelčanVlado MičekNovým hráčom FK Senica sa stal 23-ročný Amir Ben Shimon. Doteraz kmeňový hráč FC Ashdod v uplynulej sezóne pôsobil v izraelskom prvoligovom klube Hapoel Ashkelon, kde bol na hosťovaní.
5.11.VIDEO: Zdolali sme majstrovskú Žilinu 4:1!!!SEN - ZIL 4:1, 15.kolo | TASRSéria bez víťazstva skončila s najlepším mužstvom uplynulej sezóny. Majstrovskú Žilinu sme zdolali výrazným rozdielom 4:1.