Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

Vypisuju posledných 30 článkov.

22.11.Mládežníkom sa v poslednom kole zväčša dariloVlado MičekPrím hrali tento týždeň starší žiaci, ktorí s Púchovom ani v jednom zápase neinkasovali a zápasy vyhrali s celkovým skóre 9:0. K dobrým výsledkom prispeli aj najstarší dorastenci po výbornom výkone s Prešovom a U17, ktorá remizovala na pôde vedúceho Ružomberka.
20.11.František Plach po prvom čistom konte: Verím, že nebude poslednéVlado MičekV Nitre sme zaznamenali tretí duel v rade bez prehry. Jedným z hlavných strojcov dobrého výsledku bol aj brankár František Plach.
20.11.FK Senica fanúšikom: MY VÁM odpustíme vstupné, VY NÁM pomôžete vyhrať!!!KlubBlíži sa záver jesennej časti a na futbalistov FK Senica čakajú posledné dva domáce zápasy. Ten prvý už v sobotu 25. novembra o 14:00 proti Tatranu Prešov.
18.11.Z Nitry vezieme bod, na Podbrezovú strácame už iba tri bodyNIT - SEN 0:0, 16.kolo | TASRV Nitre sme prvýkrát v sezóne neinkasovali a po bezgólovej remíze si vezieme cenný bod. Mužstvo neprehralo už tretí duel v rade a na predposlednú Podbrezovú sa priblížilo na tri body.
17.11.Čaká nás Nitra, ktorá nastúpi v pozícii favoritaVlado MičekPo reprezentačnej prestávke pokračuje Fortuna liga 16. kolom. Naši hráči sa v sobotu 18. novembra predstavia od 14:00 na ihrisku FC Nitra.
16.11.Chceš hrať futbal? Naši mládežníci rozširujú svoje radyKlubFutbalový klub FK Senica pozýva všetky deti ročníkov 2010 a mladších, ktorým nie je pohyb cudzí, do našich mládežníckych kategórií.
15.11.Mládežníci dosiahli niekoľko zaujímavých výsledkovVlado MičekAž na mladších žiakov sa väčšine našim mužstvám darilo. Potešili predovšetkým dorastenci z U17 víťazstvom nad Slovanom, ale svoju cenu má remíza a predovšetkým výkon U19 v Trenčíne.
15.11.Senickí tréneri vzdelávajú aj deti v predškolskom vekuVlado MičekV spolupráci so SFZ spustil náš klub aktivitu smerom k deťom v predškolskom veku "Dajme spolu gól". Hodiny zamerané na šport a futbal prebiehajú už nejakú dobu.
11.11.Rozhovor s trénerom Lacom Hudecom počas reprezentačnej prestávkyVlado MičekJe tu druhá reprezentačná prestávka, ktorá prichádza po dvojmesačnom pôsobení Ladislava Hudeca na poste hlavného trénera v FK Senica. Ideálny čas pozrieť sa na uplynulé obdobie, ktoré začalo mimoriadne hekticky.
10.11.Modelovaný zápas skvelým záverom otočili modrí, červení s ťažkým srdcom na rozhodcuVlado MičekReprezentačnú prestávku bez súťažného stretnutia si futbalisti FK Senica spestrili modelovaným duelom medzi sebou na 2 x 30 minút. A diali sa veci...
7.11.Mládežníkom sa strelecky nedariloVlado MičekMladší dorastenci si vezú z Prešova dva body za bezgólové remízy, najstarší doma tesne prehrali s Michalovcami 0:1. Prinášame výsledkový servis aj s komentármi trénerov.
7.11.Senica zbrojí aj naďalej, pribudol TT-CARTSSenický klub po troch bodoch so Žilinou a podpísaním mládežníckeho reprezentanta Izraela Amira Ben Shimona získal do svojich radov ďalšiu exkluzívnu posilu. Stal sa ňou Renault Mégane z radov spoločnosti TT-CAR.
6.11.Senica hlási novú posilu, do Fortuna ligy pribudol IzraelčanVlado MičekNovým hráčom FK Senica sa stal 23-ročný Amir Ben Shimon. Doteraz kmeňový hráč FC Ashdod v uplynulej sezóne pôsobil v izraelskom prvoligovom klube Hapoel Ashkelon, kde bol na hosťovaní.
5.11.VIDEO: Zdolali sme majstrovskú Žilinu 4:1!!!SEN - ZIL 4:1, 15.kolo | TASRSéria bez víťazstva skončila s najlepším mužstvom uplynulej sezóny. Majstrovskú Žilinu sme zdolali výrazným rozdielom 4:1.
3.11.VIDEO: Na Žilinu pozývajú Jakub Krč a Erik OtrísalVlado MičekNetradične až v nedeľu 5. novembra odohráme zápas 15. kola, v ktorom od 17:00 privítame na našom ihrisku obhajcu titulu zo Žiliny. V jej strede sa predstaví aj najlepší strelec mužstva a náš odchovanec Samo Mráz.
2.11.Erik Bašista v lete vymenil Senicu za Norimberg, ako sa mu darí?Vlado MičekErik v lete opustil senickú mládežnícku akadémiu a presunul sa do nemeckého Norimbergu. Tam v súčasnosti pôsobí v mládežníckej akadémii druholigového klubu, ktorý v súčasnosti bojuje o postup do Bundesligy.
2.11.Hráčky Senice Morávková a Majzúnová si zahrali v reprezentáciiVlado MičekDo slovenskej reprezentácie dievčat do 15 rokov sa nominovali aj dve hráčky, ktoré reprezentujú náš klub.
31.10.Všetci mládežníci uplynulý týždeň bodovaliVlado MičekUplynulý týždeň môžeme aj z hľadiska mládežníckych výsledkov považovať za úspešný. Všetky mužstvá bodovali a len U19 a U15 nemali na svojom konte víťazstvá, ale rozhodne nesklamali. Dorastenci majú šancu na víťazstvo už v stredu, keď o 11:00 privítajú na umelej tráve Michalovce.
31.10.Mišo Ranko po bode na Slovane: V oblakoch nelietame, stále sme posledníVlado MičekJedným z kľúčových momentov zápasu v Bratislave so Slovanom bolo striedanie, keď sa na ihrisko dostal Michal Ranko. Napriek tomu, že nebol stopercentne fit, pomohol vystužiť defenzívu, ktorá už v ďalšom priebehu neinkasovala.
28.10.Na Slovane v oklieštenej zostave ale s odhodlanímVlado MičekČaká nás ďalší duel Fortuna ligy, v ktorom cestujeme na bratislavské Pasienky, kde nás čaká Slovan.
28.10.VIDEO: Z Bratislavy si vezieme bod za remízu 2:2 so SlovanomSLO - SEN 2:2, 14.kolo | TASRSo Slovanom Bratislava sme dokázali napriek viacerým absenciám získať bod, keď sme dokázali udrieť dvakrát v úvode druhého polčasu.
27.10.Do mužstva pribudla nová tvár, prichádza Lukáš ĽuptákVlado MičekPred zápasom v Bratislave so Slovanom pribudla do kabíny nová posila. Záložné rady posilnil v priebehu týždňa Lukáš Lupták.
24.10.Naše žiačky v Dunajskom pohári naposledy domaVlado MičekUž vo štvrtok 26.októbra privítajú naše hráčky mužstvo Altera Porta. Dievčence môžete povzbudiť od 17:00 na umelej tráve pod umelým osvetlením.
23.10.Dorastenci zabrali, U17 dve výhry so skóre 11:1, úspešní aj žiaci a prípravkyVlado MičekVýborný týždeň majú za sebou predovšetkým dorastenci. Zo štyroch duelov zaznamenali tri víťazstvá a jednu remízu. Za zmienku stojí predovšetkým víťazstvo U17 v Nitre 5:1. Treba však pochváliť aj ostatné mužstvá, ktoré rovnako vzorne reprezentovali klub.
22.10.VIDEO: Tri góly v priebehu ôsmich minút rozhodli o prehre s RužomberkomSEN - RUZ 0:3, 13.kolo | TASRNaši hráči boli dve tretiny zápasu Ružomberku minimálne vyrovnaným súperom, ale nedokázali využiť výborné príležitosti a súper následne trestal.
21.10.Po štyroch týždňoch sa predstavíme doma, od 17:00 hostíme RužomberokVlado MičekNa našich futbalistov čaká od 17:00 náročný súper z Ružomberka.
20.10.Futbalový klub FK Senica rozbehol spoluprácu so škôlkamiVlado MičekPo základných školách sa futbalový klub zo Senice začína venovať aj práci s deťmi v predškolskom veku. Od tohto týždňa rozbehol v spolupráci s futbalovým zväzom projekt spolupráce so senickými materskými školami.
16.10.Mládež na trávnikoch - výsledky našich nádejí počas víkenduVlado MičekPočas víkendu súperili na ihriskách aj naši mládežníci. Ako si počínali aj s vyjadreniami trénerov sa dozviete v článku.
14.10.V Trenčíne sme vydržali iba 40 minútTRE - SEN 4:1, 12.kolo | TASRV Trenčíne sme s domácimi dokázali držať krok iba 40 minút, v závere polčasu strelilo AS dva góly a v druhom už súper dominoval.
13.10.Začíname druhú časť, cestujeme do TrenčínaVlado MičekPo reprezentačnej prestávke pokračuje slovenská najvyššia súťaž 12. kolom. My sa predstavíme na ihrisku v Trenčíne v sobotu 14. októbra o 17:00 h.