Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

Vypisuju posledných 30 článkov.

22.10.VIDEO: Tri góly v priebehu ôsmich minút rozhodli o prehre s RužomberkomSEN - RUZ 0:3, 13.kolo | TASRNaši hráči boli dve tretiny zápasu Ružomberku minimálne vyrovnaným súperom, ale nedokázali využiť výborné príležitosti a súper následne trestal.
21.10.Po štyroch týždňoch sa predstavíme doma, od 17:00 hostíme RužomberokVlado MičekNa našich futbalistov čaká od 17:00 náročný súper z Ružomberka.
20.10.Futbalový klub FK Senica rozbehol spoluprácu so škôlkamiVlado MičekPo základných školách sa futbalový klub zo Senice začína venovať aj práci s deťmi v predškolskom veku. Od tohto týždňa rozbehol v spolupráci s futbalovým zväzom projekt spolupráce so senickými materskými školami.
16.10.Mládež na trávnikoch - výsledky našich nádejí počas víkenduVlado MičekPočas víkendu súperili na ihriskách aj naši mládežníci. Ako si počínali aj s vyjadreniami trénerov sa dozviete v článku.
14.10.V Trenčíne sme vydržali iba 40 minútTRE - SEN 4:1, 12.kolo | TASRV Trenčíne sme s domácimi dokázali držať krok iba 40 minút, v závere polčasu strelilo AS dva góly a v druhom už súper dominoval.
13.10.Začíname druhú časť, cestujeme do TrenčínaVlado MičekPo reprezentačnej prestávke pokračuje slovenská najvyššia súťaž 12. kolom. My sa predstavíme na ihrisku v Trenčíne v sobotu 14. októbra o 17:00 h.
11.10.Jurij Medveděv: Do Senice som chcel už cez zimuVlado MičekJeden z trojice hráčov, ktorá má v prebiehajúcom ročníku na konte plnú minutáž v prebiehajúcom ročníku Fortuna ligy je v senickom drese pravý bek Jurij Medveděv.
10.10.Mládeži sa uplynulý víkend nedariloVlado MičekMládežnícke výbery zažili neúspešný víkend, keď až na U16 odchádzali z ihrísk ako porazené tímy. Treba na to rýchlo zabudnúť a s o to väčšou motiváciou sa pripraviť na najbližšie stretnutia.
9.10.Jednou z nových tvárí je v Senici Brazílčan RomuloVlado MičekJednou z predsezónnych posíl bol v senickom klube aj brazílsky ofenzívny hráč Romulo Santos. Na svoj prvý gól v drese Záhorákov síce ešte len čaká, svoj potenciál však už v niekoľkých dueloch naznačil.
8.10.Deň otvorených dverí s veľkým záujmom detíVlado MičekPočas reprezentačnej prestávky sa v senickom klube uskutočnil Deň otvorených dverí, ktorý bol venovaný predovšetkým žiakom základných škôl.
4.10.Ako si viedla mládež FK Senica - výsledky a hodnotenia trénerovVlado MičekAj uplynulý víkend patril popri áčku zápasom mládeže. U19 siahala po troch bodoch v Ružomberku, ale pokutový kop v 89. minúte znamenal deľbu bodov. Ťažkého súpera mali žiaci, naopak prípravka v zápasoch s Karlovou Vsou dominovala.
4.10.Futbalistky pokračujú v domácom prostredí v boji o Dunajský pohárKlubUž vo štvrtok 5.10. o 17:00 h čaká na futbalistky druhý zápas o Dunajský pohár.
3.10.Deň otvorených dverí v SeniciKlubAj futbalový klub Senica sa pripája k aktivite Únie ligových klubov v rámci projektu Futbalmánia a svojim fanúšikom ponúka možnosť nazrieť do kuchyne klubu počas dňa otvorených dverí.
30.9.V Podbrezovej padol jediný gól, inkasovali sme ho z hlavy RendlaPOB - SEN 1:0, 11.kolo | TASRV 11. kole Fortuna ligy sme podľahli Podbrezovej najtesnejším výsledkom 0:1, keď rozhodujúci okamih zápasu prišiel už v 10. minúte.
29.9.Pred repre prestávkou zápas s PodbrezovouVlado MičekV sobotu nastúpime o 19:00 na zápas 11. kola v Podbrezovej, ktorým zakončíme prvú polovicu základnej časti.
26.9.Úspešný víkend našej mládežeVlado MičekMáme za sebou ďalší týždeň a v mládežníckych kategóriách môžeme vysloviť spokojnosť. U19 si rozdielom triedy poradila s Bardejovom, prvého víťazstva sa dočkala aj U15 a máme aj víťazstvo so Spartakom Trnava v kategórii U16.
23.9.VIDEO: So Spartakom rozhodol slabý prvý polčasSEN - TRN 1:3, 10.kolo | TASRHlavným dôvodom prehry so Spartakom bol slabý výkon v prvom polčase, ktorý sme prehrali 0:2. Ani zlepšený výkon v druhej časti už nestačil na body a nakoniec sme prehrali 1:3.
22.9.Čaká nás Trnava, kolektív je odhodlaný zlomiť čiernu sériuVlado MičekV sobotu 23.9.2017 privítame o 19:00 na našom štadióne Spartak Trnava. Mužstvu zverenca El Maestra sa v tejto sezóne mimoriadne darí a patrí im druhé miesto len o horšie skóre za Slovanom Bratislava.
21.9.Žiačky o Dunajský pohár už v piatok na umelkeklubŽiačky vekovej kategórie U15 čaká v piatok o 19:00 h na umelej tráve súboj Dunajského pohára.
20.9.Čaká nás duel na Žitnom ostroveVlado MičekUž v stredu sa predstavíme vo Fortuna lige. V 9. kole nás čaká duel s ambicióznym súperom, ktorým je dunajskostredský DAC.
20.9.Ako si viedli mládežnici? Ponúkame výsledky aj hlasy trénerovVlado MičekZaujala predovšetkým výhra U17 s AS Trenčín, keď zverenci Vlada Včelku svojho súpera zdolali na umelej tráve 2:0.
20.9.V Dunajskej Strede sme inkasovali päť minút pred koncomDST - SEN 1:0, 9.kolo | TASRV Dunajskej Strede sme prehrali 0:1, keď rozhodujúci gól padol v 86. minúte z priameho kopu.
16.9.VIDEO: V Michalovciach sme prehrali o gólMIC - SEN 2:1, 8.kolo | TASRMFK Zemplín Michalovce doma zdolal FK Senica 2:1 v sobotňajšom stretnutí 8. kola slovenskej futbalovej Fortuna ligy.
14.9.Mládež na trávnikochVlado MičekMládežnícke výbery pokračovali cez uplynulý víkend ďalšími zápasmi. Radosť urobila predovšetkým U19, ktorá po remíze s Trenčínom zaslúžene zvíťazila s trnavským Spartakom.
13.9.Ladislav Hudec má za sebou prvý tréning a pred sebou sériu zápasovVlado MičekNový tréner má za sebou prvý tréning a pred sebou náročnú sériu štyroch stretnutí v priebehu 11 dní. Ako sa k aktuálnej situácii stavia, sme sa s ním porozprávali pred odchodom na dvojzápasovú šnúru duelov na východe republiky.
13.9.Seničanov čaká pohár, opäť na východeVlado MičekFutbalisti FK Senica odohrajú 3. kolo Slovnaft cupu so Spartakom Medzev od 16:00 h.
13.9.V Slovnaft cupe končíme, nestačili sme na štvrtoligistuMED - SEN 2:1, 3.kolo | Vlado MičekV Slovnaft cupe sme prekvapujúci vypadli už v 3. kole, keď sme nestačili na Spartak Medzev a po jedenástkovom rozstrele sme mu podľahli.
11.9.Zmena na trénerskom poste, končí Ivan Vrabec, prichádza Ladislav HudecKlubV Senici sa po prehre so Zlatými Moravcami udiala zmena na trénerskom poste Ivana Vrabca strieda na pozícii hlavného trénera Ladislav Hudec.
9.9.Devätnástka doma víťazne s TrnavouVlado MičekNaša devätnástka v sobotu uspela na domácom ihrisku proti Spartaku Trnava napriek tomu, že po úvodnej polovici prehrávala 0:1.
9.9.Druhý domáci duel v rade sme prehrali gólom z jedenástkySEN - ZMO 0:1, 7.kolo | TASRUž druhý domáci duel v rade sme na domácom ihrisku prehrali 0:1, keď jediný gól zápasu padol z pokutového kopu.