Archív článkov

archív článkovarchív aktualít

Vypisuju posledných 30 článkov.

23.9.VIDEO: So Spartakom rozhodol slabý prvý polčasSEN - TRN 1:3, 10.kolo | TASRHlavným dôvodom prehry so Spartakom bol slabý výkon v prvom polčase, ktorý sme prehrali 0:2. Ani zlepšený výkon v druhej časti už nestačil na body a nakoniec sme prehrali 1:3.
22.9.Čaká nás Trnava, kolektív je odhodlaný zlomiť čiernu sériuVlado MičekV sobotu 23.9.2017 privítame o 19:00 na našom štadióne Spartak Trnava. Mužstvu zverenca El Maestra sa v tejto sezóne mimoriadne darí a patrí im druhé miesto len o horšie skóre za Slovanom Bratislava.
21.9.Žiačky o Dunajský pohár už v piatok na umelkeklubŽiačky vekovej kategórie U15 čaká v piatok o 19:00 h na umelej tráve súboj Dunajského pohára.
20.9.Čaká nás duel na Žitnom ostroveVlado MičekUž v stredu sa predstavíme vo Fortuna lige. V 9. kole nás čaká duel s ambicióznym súperom, ktorým je dunajskostredský DAC.
20.9.Ako si viedli mládežnici? Ponúkame výsledky aj hlasy trénerovVlado MičekZaujala predovšetkým výhra U17 s AS Trenčín, keď zverenci Vlada Včelku svojho súpera zdolali na umelej tráve 2:0.
20.9.V Dunajskej Strede sme inkasovali päť minút pred koncomDST - SEN 1:0, 9.kolo | TASRV Dunajskej Strede sme prehrali 0:1, keď rozhodujúci gól padol v 86. minúte z priameho kopu.
16.9.VIDEO: V Michalovciach sme prehrali o gólMIC - SEN 2:1, 8.kolo | TASRMFK Zemplín Michalovce doma zdolal FK Senica 2:1 v sobotňajšom stretnutí 8. kola slovenskej futbalovej Fortuna ligy.
14.9.Mládež na trávnikochVlado MičekMládežnícke výbery pokračovali cez uplynulý víkend ďalšími zápasmi. Radosť urobila predovšetkým U19, ktorá po remíze s Trenčínom zaslúžene zvíťazila s trnavským Spartakom.
13.9.Ladislav Hudec má za sebou prvý tréning a pred sebou sériu zápasovVlado MičekNový tréner má za sebou prvý tréning a pred sebou náročnú sériu štyroch stretnutí v priebehu 11 dní. Ako sa k aktuálnej situácii stavia, sme sa s ním porozprávali pred odchodom na dvojzápasovú šnúru duelov na východe republiky.
13.9.Seničanov čaká pohár, opäť na východeVlado MičekFutbalisti FK Senica odohrajú 3. kolo Slovnaft cupu so Spartakom Medzev od 16:00 h.
13.9.V Slovnaft cupe končíme, nestačili sme na štvrtoligistuMED - SEN 2:1, 3.kolo | Vlado MičekV Slovnaft cupe sme prekvapujúci vypadli už v 3. kole, keď sme nestačili na Spartak Medzev a po jedenástkovom rozstrele sme mu podľahli.
11.9.Zmena na trénerskom poste, končí Ivan Vrabec, prichádza Ladislav HudecKlubV Senici sa po prehre so Zlatými Moravcami udiala zmena na trénerskom poste Ivana Vrabca strieda na pozícii hlavného trénera Ladislav Hudec.
9.9.Devätnástka doma víťazne s TrnavouVlado MičekNaša devätnástka v sobotu uspela na domácom ihrisku proti Spartaku Trnava napriek tomu, že po úvodnej polovici prehrávala 0:1.
9.9.Druhý domáci duel v rade sme prehrali gólom z jedenástkySEN - ZMO 0:1, 7.kolo | TASRUž druhý domáci duel v rade sme na domácom ihrisku prehrali 0:1, keď jediný gól zápasu padol z pokutového kopu.
8.9.Čakajú nás Zlaté MoravceVlado MičekV sobotu prichádza na náš štadión mužstvo zo Zlatých Moraviec. Zápas má začiatok o 19:00 h.
5.9.Do Senice prichádza na hosťovanie hráč VfB Stuttgart Hans Nunoo SarpeiVlado MičekTesne pred koncom prestupového obdobia dokázala Senica získať na hosťovanie kmeňového hráča bundesligového Stuttgartu.
5.9.Lístky na dnešnú kvalifikáciu U21 stále v predaji, na štadióne dve hodiny pred začiatkomKlubDnešné kvalifikačné stretnutie U21 na Majstrovstvá Európy, v ktorom hostíme v Senici Severné Írsko ešte nie je vypredaný.
4.9.Senická mlaď - Potešila výhra U19 v PrešoveVlado MičekSenickí dorastenci a žiaci absolvovali cez víkend majstrovské stretnutia.
3.9.Filip Blažek si z Dánska odskočil domov, nevynechal ani zápas SeniceVlado MičekPočas prípravného stretnutia so Slováckom sa v hľadisku objavil aj Filip Blažek, ktorý pred štartom tohto ročníka odišiel na svoje prvé zahraničné angažmán do dánskeho klubu Brondby Kodaň.
1.9.Po zbabranej prvej polovici v príprave prehra so Slováckom 1:4SEN - SLV 1:4, 0.kolo | Vlado MičekV prípravnom stretnutí sme nestačili na českého ligistu zo Slovácka a prehrali sme 1:4, keď sme trikrát inkasovali v priebehu desiatich minút v prvom polčase.
1.9.Odišiel Čikoš, prišiel ŠefčíkVlado MičekV našej kabíne nastali v závere týždňa dve zmeny. Jednou je odchod Erika Čikoša do Slovana a opačným smerom sa sťahuje Samuel Šefčík.
29.8.FOTO: Naši mladíci z U10 sa v Čechách nestratiliVlado MičekNaši mladí futbalisti z U10 si uplynulý víkend vyskúšali medzinárodnú konfontáciu, keď sa zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja.
29.8.Počas prestávky si v piatok zmeriame sily doma so SlováckomVlado MičekAj keď má tento týždeň Fortuna liga prestávku, naši hráči zostanú v zápasovom rytme. V piatok o 11:00 sa na domácom štadióne stretneme s českým ligistom Slováckom.
26.8.Pokračuje Fortuna liga, čaká nás PrešovVlado MičekUž o pár hodín vybehnú naši hráči na duel v Poprade, kde má domáce ihrisko Tatran Prešov.
26.8.V Prešove sme zachránili remízu v 94. minútePRE - SEN 2:2, 6.kolo | TASRV zápase 6. kola sme v Poprade proti Prešovu získali prvý bod na ihrisku súpera, keď sme zásluhou dvoch gólov stopéra Olivera Podhorina remizovali 2:2.
26.8.Dvojgólový hrdina Podhorin Vlado MičekNapriek tomu, že sme v Poprade po hodine hry prehrávali s Prešovom 0:2, domov sme si odviezli bod za remízu 2:2. O oba presné zásahy sa postaral netradičný strelec Oliver Podhorin.
20.8.Doma sme nestačili na Nitru, rozhodol pokutový kopSEN - NIT 0:1, 5.kolo | TASRV 5. kole sme v domácom prostredí hostili Nitru, s ktorou sme prehrali gólom z pokutového kopu 0:1.
19.8.Devätnástka a šestnástka remizovali s Nitrou, sedemnástka neuspelaVlado MičekÚvodným kolom odštartoval nový ročník najvyššej súťaže dorastencov. Naše dorastenecké kategórie sa v 1. kole stretli s družstvami Nitry.
18.8.Na rade je Nitra aj s Tomášom Kóňom, Podhorin s Medveděvom veria v tri bodyVlado MičekPo zdrvujúcej porážke v Žiline mali chlapci týždeň na to, aby zdvihli hlavu a kvalitne sa pripravili na svojho najbližšieho súpera z Nitry.
15.8.Ešte jeden návrat k zápasu v Žiline z pohľadu Sama MrázaVlado MičekSenicu Pod Dubňom načal práve odchovanec záhoráckeho mužstva Samo Mráz. Práve jeho sme požiadali o pohľad na duel.