Do kádra FK Senica pribudli tri nové akvizície, medzi nimi Tomáš Brigant

Do kádra FK Senica pribudli tri nové akvizície, medzi nimi Tomáš Brigant

3.2.2017 | Filip Holec

Slovenský reprezentant do 21 rokov prichádza na hosťovanie zo Zbrojovky Brno, na hosťovanie prichádzajú aj Ondřej Šašinka a Adam Pajer

Ako sme dnes informovali na našich sociálnych sieťach, FK Senica sa dohodla so Zbrojovkou Brno na hosťovaní slovenského krídelníka a člena reprezentácie do 21 rokov Tomáša Briganta. Rodák z Považskej Bystrice a odchovanec dubnického futbalu prichádza na hosťovanie do konca aktuálneho ročníka Fortuna ligy. 22- ročný krídelník má na svojom konte 20 zápasov v drese Zbrojovky v českej najvyššej súťaži, 13 štartov v myjavskom drese v prebiehajúcej sezóne a pod vedením Pavla Hapala sa objavil osemkrát v drese slovenskej 21ky. 

Rovnako na hosťovanie do konca sezóny prichádzajú na Záhorie aj dvaja českí futbalisti: stredný obranca Adam Pajer z FK Mladá Boleslav  a ofenzívny hráč Ondřej Šašinka z Baníku Ostrava. 
Adam Pajer (1995) debutoval v českej lige pod vedením Karla Jarolíma a nastupoval aj za mládežnícke výbery Českej Republiky do 19 a 20 rokov. 
18 - ročný  Šašinka je ofenzívne ladený ľavonohý futbalista, ktorý môže nastupovať na hrote i na poste podhrotového hráča a rovnako ako jeho o tri roky starší kolega figuruje v českých reprezentačných mládežníckych výberoch. 

S A - mužstvom sa aj naďalej pripravujú Boris Bališ a Viktor Miklós, v zajtrajšom zápase proti Spartaku Trnava budeme skúšať aj českého krajného obrancu Petra Ježdíka z FK Příbram. 
Prípravné stretnutie, ktoré zajtra o 10:30 odohráme na našej umelej tráve so Spartakom Trnava bude zároveň vysielané live na spartakovskej klubovej televízii. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
FK Senica fanúšikom: MY VÁM odpustíme vstupné, VY NÁM pomôžete vyhrať!!!

FK Senica fanúšikom: MY VÁM odpustíme vstupné, VY NÁM pomôžete vyhrať!!!

20.11. | Klub
František  Plach po prvom čistom konte: Verím, že nebude posledné

František Plach po prvom čistom konte: Verím, že nebude posledné

20.11. | Vlado Miček
Z Nitry vezieme bod, na Podbrezovú strácame už iba tri body

Z Nitry vezieme bod, na Podbrezovú strácame už iba tri body

18.11. | TASR

Copyright © 2017 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu