Do kádra FK Senica pribudli tri nové akvizície, medzi nimi Tomáš Brigant

Do kádra FK Senica pribudli tri nové akvizície, medzi nimi Tomáš Brigant

3.2.2017 | Filip Holec

Slovenský reprezentant do 21 rokov prichádza na hosťovanie zo Zbrojovky Brno, na hosťovanie prichádzajú aj Ondřej Šašinka a Adam Pajer

Ako sme dnes informovali na našich sociálnych sieťach, FK Senica sa dohodla so Zbrojovkou Brno na hosťovaní slovenského krídelníka a člena reprezentácie do 21 rokov Tomáša Briganta. Rodák z Považskej Bystrice a odchovanec dubnického futbalu prichádza na hosťovanie do konca aktuálneho ročníka Fortuna ligy. 22- ročný krídelník má na svojom konte 20 zápasov v drese Zbrojovky v českej najvyššej súťaži, 13 štartov v myjavskom drese v prebiehajúcej sezóne a pod vedením Pavla Hapala sa objavil osemkrát v drese slovenskej 21ky. 

Rovnako na hosťovanie do konca sezóny prichádzajú na Záhorie aj dvaja českí futbalisti: stredný obranca Adam Pajer z FK Mladá Boleslav  a ofenzívny hráč Ondřej Šašinka z Baníku Ostrava. 
Adam Pajer (1995) debutoval v českej lige pod vedením Karla Jarolíma a nastupoval aj za mládežnícke výbery Českej Republiky do 19 a 20 rokov. 
18 - ročný  Šašinka je ofenzívne ladený ľavonohý futbalista, ktorý môže nastupovať na hrote i na poste podhrotového hráča a rovnako ako jeho o tri roky starší kolega figuruje v českých reprezentačných mládežníckych výberoch. 

S A - mužstvom sa aj naďalej pripravujú Boris Bališ a Viktor Miklós, v zajtrajšom zápase proti Spartaku Trnava budeme skúšať aj českého krajného obrancu Petra Ježdíka z FK Příbram. 
Prípravné stretnutie, ktoré zajtra o 10:30 odohráme na našej umelej tráve so Spartakom Trnava bude zároveň vysielané live na spartakovskej klubovej televízii. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Čaká nás duel na Žitnom ostrove

Čaká nás duel na Žitnom ostrove

20.9. | Vlado Miček
VIDEO: V Michalovciach sme prehrali o gól

VIDEO: V Michalovciach sme prehrali o gól

16.9. | TASR
Mládež na trávnikoch

Mládež na trávnikoch

14.9. | Vlado Miček

Copyright © 2017 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu