Asociačný termín padol hráčom vhod

Asociačný termín padol hráčom vhod

28.3.2017 | Jozef Komorný

V asociačnom termíne určenom pre odohranie kvalifikácie na Majstrovstvá sveta 2018 v Rusku, zohrali reprezentanti Slovenska svoj zápas F - skupiny na Malte.

Z toho dôvodu má najvyššia futbalová súťaž Fortuna liga prestávku. Viaceré mužstvá využili asociačný termín na odohranie prípravných stretnutí. Seničania však dostali voľno. „Až šesť hráčov z kádra bolo nominovaných do mládežníckych reprezentačných mužstiev, a tak by sme mali problém postaviť mužstvo. Preto sme sa rozhodli, že chlapci dostanú počas víkendu voľno a stretneme sa na tréningu v pondelok,“ informoval kondičný tréner Tomáš Vacula.

Ako strávili reprezentačnú prestávku náš kapitán a jeho „zástupca“?
Michal Šulla nefiguroval v základnej zostave v poslednom stretnutí v Trenčíne, v ktorom sme remizovali 1:1. Kapitánsku pásku prevzal Róbert Pillár. Ako strávili naši kapitáni prestávku?
„Bol som si odpočinúť a nabrať sily do ďalšej fáze súťaže s priateľkou v Prahe. Voľno a víkendový pobyt mi padol vhod, keďže mám problémy s ramenom, kvôli ktorým som nenastúpil na zápas v Trenčíne a mal som viac času na liečbu. Verím, že sa to zlepší a budem pripravený v ďalšom zápase“, prezradil Michal Šulla.

Kapitánsku pásku pri absencii prevzal Róbert Pillár. Cez víkend mal rodinné „povinnosti“.
„Oslavovali sme priateľkine narodeniny, na návštevu prišla mama so sestrou. Navštívili sme Nitru, Trnavu a zvyšok voľna sme trávili na Záhorí.“ Po poslednom zápase, v ktorom sme na pôde Trenčína remizovali odchádzal na prestávku náš stredný obranca s dobrým pocitom. „Voľný víkend v kruhu rodiny padol vhod. Už sa však pripravujeme na nasledujúci domáci zápas s Michalovcami.“

Držíme chalanom palce a veríme, že sa naladia na zápas s Michalovcami (1.4. o 17:00 h) na víťaznú vlnu a na domácej pôde získame 3 body.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prípravnom stretnutí sme podľahli Trenčínu 3:4

V prípravnom stretnutí sme podľahli Trenčínu 3:4

24.4. | Tomáš Nečas
Podbrezovú sme dokázali zdolať aj po druhýkrát výsledkom 1:0

Podbrezovú sme dokázali zdolať aj po druhýkrát výsledkom 1:0

21.4. | TASR
V šiestom kole budeme hostiť opäť Podbrezovú

V šiestom kole budeme hostiť opäť Podbrezovú

20.4. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu