Pokračuje Fortuna liga, čaká nás Prešov

Pokračuje Fortuna liga, čaká nás Prešov

26.8.2017 | Vlado Miček

Už o pár hodín vybehnú naši hráči na duel v Poprade, kde má domáce ihrisko Tatran Prešov.

V 6. kole Fortuna ligy nastúpime na tretí duel na ihriskách súperov. V doterajších dvoch sme vyšli bodovo naprázdno. Najskôr sme v Ružomberku museli hrať trištvrtiny zápasu v oslabení a prehrali 0:4 a v Žiline nás úradujúci majster rozniesol na kopytách po výsledku 1:7.

V Prešove by sme radi tieto dva nepríjemné výsledky hodili za hlavu. "Je treba sa odraziť smerom nahor. Je najvyšší čas zmazať v tabuľke nulu v kolónke výhier. Víťazstvo by bolo dôležité nielen z hľadiska tabuľky, ale predovšetkým z hľadiska psychiky, lebo každá prehra nás ubíja nižšie a nižšie," povedal pred stretnutím tréner Ivan Vrabec.

"Na duel ideme optimisticky naladení. Tréningový mikrocyklus prebehol k našej spokojnosti. Na úvod sme si rozobrali duel s Nitrou a potom už nasledovala príprava na Prešov. V Poprade sa budeme musieť zaobísť bez Romula a Pentecosta, ktorí majú svalové zranenia a k dispozícii nebude ani Majo Jarabica, ktorý videl v poslednom stretnutí červenú kartu," doplnil hlavný lodivod.

Na tému toho, že Prešov hrá domáce stretnutia v Poprade 52-ročný tréner poznamenal. "Nebral by som to nijako vážne. Sám som zažil situáciu, že sme s Trenčínom hrali prvých osem stretnutí na ihriskách súperov a zaknihovali sme v nich bilanciu sedem víťazstiev a jednu remízu," a doplnil: "Prešov je už s touto situáciou vysporiadaný, vie o nej a tak nepredpokladám, že to bude hrať úlohu."

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Jakub Brašeň: na Trnavu sa musíme poriadne pripraviť

Jakub Brašeň: na Trnavu sa musíme poriadne pripraviť

22.2. | Tomáš Nečas
U11 obsadila druhé miesto na turnaji v Púchove

U11 obsadila druhé miesto na turnaji v Púchove

20.2. | Tomáš Nečas
Nábor do predprípraviek FK Senica U6

Nábor do predprípraviek FK Senica U6

20.2. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu