Začíname druhú časť, cestujeme do Trenčína

Začíname druhú časť, cestujeme do Trenčína

13.10.2017 | Vlado Miček

Po reprezentačnej prestávke pokračuje slovenská najvyššia súťaž 12. kolom. My sa predstavíme na ihrisku v Trenčíne v sobotu 14. októbra o 17:00 h.

Zápasom v Trenčíne štartujeme odvetnú časť základnej časti. V tej úvodnej sa nám výsledkovo príliš nedarilo, keď sme získali dva body.

Práve s Trenčínom sme zahájili tento ročník na domácej pôde. Duel sme prehrali 1:2, keď Alan Kováč znižoval v závere stretnutia.

Trenčín neprežíva tiež najlepšiu sezónu a podobne ako my siahol už aj k výmene trénera. Martina Ševelu vystriedal na jeho pozícii dovtedajší asistent Roman Marčok.

Ani Trenčania nie sú s doterajším umiestnením vo Fortuna lige spokojní. Momentálne sú na 7. priečke, z ktorej by sa v nadstavbovej časti museli uspokojiť s bojom v skupine o záchranu. Na 6. miesto zatiaľ strácajú tri body.

S Trenčínom máme spoločného menovateľa v Slovnaft cupe. AS podobne ako my skončil v pohári púť na ihrisku Spartaka Medzev, keď na východe prehral v 4. kole 0:1.

Názor, čo očakávať nielen od najbližšieho stretnutia, ale od celej odvetnej časti poskytol tréner Ladislav Hudec: „Predovšetkým v odvetnej časti musíme očakávať podstatne bohatší bodový zápis, to je asi každému jasné. V každom zápase, či to je Trenčín alebo Ružomberok, Trenčín, ale aj Žilina, musíme nastúpiť so snahou bodovať. Musíme dúfať a hlavne pre to všetko urobiť, aby sa nám to podarilo.

Pred zápasom s Trenčínom bola reprezentačná prestávka, v ktorej bolo viac času na prípravu: „V príprave sme čiastočne aj dobíjali kondíciu. Ani nie preto, žeby sme mali kondičné nedostatky v zápasoch, ale hlavne pre ďalší náročný program, ktorý nás čaká, aby Senica bola konkurencieschopná mužstvám, ktoré nás čakajú. My vieme, že kvalita je na druhej strane, ale kondícia je základ.

Aká je situácia v mužstve: „Každého z nás to hnevá. Je vidieť na chlapcoch, že už chcú priviesť konečne aj body, aby sme mali pozitívnu reakciu z toho trénovania. V tréningu je to v poriadku, ale už treba začať voziť body.

Žiadny hráč nemá zdravotné problémy, a tak dúfame, že v Trenčíne nastúpime v najsilnejšom zložení.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
S lídrom tabuľky sme prišli o bod až v nadstavenom čase

S lídrom tabuľky sme prišli o bod až v nadstavenom čase

24.2. | TASR
Jakub Brašeň: na Trnavu sa musíme poriadne pripraviť

Jakub Brašeň: na Trnavu sa musíme poriadne pripraviť

22.2. | Tomáš Nečas
U11 obsadila druhé miesto na turnaji v Púchove

U11 obsadila druhé miesto na turnaji v Púchove

20.2. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu