Mišo Ranko po bode na Slovane: V oblakoch nelietame, stále sme poslední

Mišo Ranko po bode na Slovane: V oblakoch nelietame, stále sme poslední

31.10.2017 | Vlado Miček

Jedným z kľúčových momentov zápasu v Bratislave so Slovanom bolo striedanie, keď sa na ihrisko dostal Michal Ranko. Napriek tomu, že nebol stopercentne fit, pomohol vystužiť defenzívu, ktorá už v ďalšom priebehu neinkasovala.

Až do zápasu s Ružomberkom bol Michal jediným hráčom z poľa, ktorý nevynechal ani minútu. Čo bolo príčinou, že vynechal duel s Ružou? „Pred zápasom s Ružomberkom som mal problémy s chrbtom a v podstate som ani netrénoval,“ poznamenal k zraneniu stopér a neprikladal tomu väčší význam: „Ku kariére každého športovca patria aj takéto menšie nepríjemnosti. Hráč sa sem tam zraní a zastúpia ho druhí.

Na Slovane si nastupoval do stretnutia v zložitej situácii za stavu 0:2. „Nebolo to nič príjemné. Prehrávať na Slovane 0:2 a naskakovať do zápasu v prvom polčase. Nie je to jednoduché. S chlapcami sme našťastie zabojovali v druhej časti a uchmatli sme aspoň bod.

Akú hodnotu má získaný bod s odstupom času? „V našej momentálnej situácii má cenu zlata. Aj keď sme mali v zápase aj šťastie, keďže súper niekoľkokrát nastrelil konštrukciu brány. Myslím si, že sme to zvládli a priviezli sme domov bod.“

Priniesol získaný bod väčšiu pohodu aj do tréningového procesu? „Ani neviem po akej dlhej dobe sme konečne opäť bodovali, takže nálada bola určite lepšia. Treba sa od tohto bodu odraziť, ale netreba ho zbytočne preceňovať a už vôbec nie lietať z neho v oblakoch. Stále sme poslední a na to netreba zabúdať."

Na programe je zápas so Žilinou, takisto nič jednoduché. „Žilina má svoju kvalitu. Ale aj pred Slovanom sa rozprávalo len o výške skóre a my máme bod. My nemáme čo stratiť a o to by mala byť naša motivácia vyššia.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
S lídrom tabuľky sme prišli o bod až v nadstavenom čase

S lídrom tabuľky sme prišli o bod až v nadstavenom čase

24.2. | TASR
Jakub Brašeň: na Trnavu sa musíme poriadne pripraviť

Jakub Brašeň: na Trnavu sa musíme poriadne pripraviť

22.2. | Tomáš Nečas
U11 obsadila druhé miesto na turnaji v Púchove

U11 obsadila druhé miesto na turnaji v Púchove

20.2. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu