O post jednotky sa prichádza pobiť Dominik Holec

O post jednotky sa prichádza pobiť Dominik Holec

29.1.2018 | Tomáš Nečas

FK Senica hlási ďalšiu významnú posilu, na sústredení v Turecku sa s vedením klubu dohodol na zmluve 23-ročný Dominik Holec, naposledy pôsobiaci v žilinskom "B" tíme.

Na Záhorie prichádza 23-ročný talentovaný brankár Dominik Holec, ktorý bude v Senici hosťovať do konca jarnej časti. "Cez môjho agenta p. Vengloša a môjho brata Filipa, ktorý pôsobil v štruktúrach Senice sme boli v kontakte s klubom. Vedeli sme, že zo Senice odišli dvaja brankári. Zo strany Senice bol o mňa záujem, medzi klubmi došlo k vzájomnej dohode a ja som veľmi rád, že budem súčasťou klubu."

Dominik pochádza z brankárskej rodiny, otec Peter aj starší brat Filip boli brankármi. 23-ročný Žilinčan sa narodil v Českých Budějoviach, futbalovo začal rásť ako 6-ročný v Žiline. "Nezačínal som hneď ako brankár, aj keď som to mal asi predurčené v génoch. Najskôr som chcel byť útočník, ale keď nebol žiadny brankár na tréningu, dali ma tréneri do bránky a celkom mi to išlo. Tak som tam nakoniec aj zostal", zhodnotila s úsmevom na tvári nová posila Senice.

Po príchode do tréningového kempu nastalo privítanie novej posily. "Osobne poznám v senickom mužstve viacero chlapcov, či už nového člena kabíny Joana Herreru, alebo Peťa Ďungela, Alana Kováča, Denisa Dugu. S mestom je to už trošku horšie, priznám sa že Senicu až tak dobre nepoznám, ale určite na to budem mať priestor a rád si rozšírim svoj obzor."

"Chcem na jar odchytať čo najviac zápasov a zachrániť v Senici ligu, ale osobne si myslím, že FK Senica ako klub by tieto veci nemala riešiť, lebo patrí na vyššie miesta tabuľky a dúfam, že to v najbližšej polsezóne spoločne so spoluhráčmi potvrdíme." zaželal si na záver Dominik.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase baráže sme prehrali v Skalici 2:1

V prvom zápase baráže sme prehrali v Skalici 2:1

22.5. | TASR
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (20.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (20.T)

22.5. | Tomáš Nečas
V poslednom zápase nadstavby sme s FC Nitra prehrali

V poslednom zápase nadstavby sme s FC Nitra prehrali

20.5. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu