Nabitý káder Senice vystuží Ricardo Villarraga

Nabitý káder Senice vystuží Ricardo Villarraga

12.2.2018 | Tomáš Nečas

Novou akvizíciou Záhorákov je ďaľší juhoameričan. V pondelok podvečer spečatil svoje hosťovanie v Senici stavaný obranca Ricardo Villarraga.

Ricardo Villarraga, celým menom Ricardo Jose Villarraga Marchena je rodákov z Bogoty, hlavného mesta Kolumbie. Ricardo bude v Senici hosťovať do konca jarnej časti s možnosťou opcie. "Som rád, že som dostal šancu byť v Senici a verím, že keď budem tvrdo pracovať, podarí sa nám naplniť naše ciele. V klube je veľa juhoameričanov, v mojom začiatku mi to určite pomôže."

27-ročný Bogotčan priletel na Slovensko vo štvrtok v poobedných hodinách, v piatok ráno už pilne zarezával na tréningu. "Intenzita tréningov je na vysokej úrovni, zatiaľ mi to takto vyhovuje. V Bogote máme tiež chladnejšie počasie, ale tu máte naozaj zimu " rozhovoril sa otec dvojročného syna Matea. 

"La Anguila"
ako ho prezývali spoluhráči v Kolumbii začal s futbalom v šiestich rokoch, o desať rokov neskôr podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu. "V roku 2012 som hral za Benficu Lisabon, nikdy na túto skúsenosť nezabudnem."

Ricardo naskočil v generálke pred jarnou časťou Fortuna ligy na druhý polčas, po zápase svoj výkon v krátkosti zhodnotil. "Dlhšiu dobu som futbal nehral, čo bolo aj dnes na ihrisku badateľné. Musím na sebe viac pracovať a výsledok sa určite dostaví. Chcem v prvom rade pomôcť tímu k záchrane a ak sa to podarí, verím že má mužstvo potenciál pohybovať sa v tabuľke vyššie a prípadne zabojovať aj o pohárové priečky."

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prípravnom stretnutí sme podľahli Trenčínu 3:4

V prípravnom stretnutí sme podľahli Trenčínu 3:4

24.4. | Tomáš Nečas
Podbrezovú sme dokázali zdolať aj po druhýkrát výsledkom 1:0

Podbrezovú sme dokázali zdolať aj po druhýkrát výsledkom 1:0

21.4. | TASR
V šiestom kole budeme hostiť opäť Podbrezovú

V šiestom kole budeme hostiť opäť Podbrezovú

20.4. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu