U19 sa zajtra predstaví na hlavnom ihrisku

U19 sa zajtra predstaví na hlavnom ihrisku

2.9.2016 | Filip Holec

Najstaršia veková kategória našej Akadémie zajtra odohrá zápas 1.dorasteneckej ligy proti Tatranu Prešov na hlavnej hracej ploche

Zverenci trénera Patrika Lipnického sa zajtra prvýkrát v tejto sezóne predstavia na štadióne FK Senica a zápas proti Tatranu Prešov odohrajú na hlavnom ihrisku. Výkop zápasu FK Senica U19 - Tatran Prešov U19 je naplánovaný na 11:00.
V reprezentačnej prestávke tak budete mať na našom štadióne možnosť sledovať kvalitný zápas najvyššej dorasteneckej súťaže. 
Naša 19ka v doterajšom priebehu súťaže odohrala dve kolá, v prvom remizovala s Košicami 2:2 a minulý týždeň vyhrala na pôde ambicióznej Dunajskej Stredy 3:1. Viacerí hráči U19 sa v tomto týždni zúčastnili aj tréningového procesu A - mužstva a aj to je pre hráčov ďalšou motiváciou pre napredovanie v ich futbalovom vývoji. V kádri staršieho dorastu sa navyše nachádza viacero futbalistov, ktorí pravidelne nastupujú aj v drese FK Senica vo Fortuna lige, preto sme presvedčení, že zajtrajší zápas sa naozaj oplatí vidieť. 

V akcii budú aj dorastenci v kategórii U17 a U16, ktorí dnes odcestovali práve do Prešova. U17 trénera Pavla Gregoru hrá zápas o 11:00, následne zverenci Jána Krupu v U16 majú výkop stretnutia o 13:15

Starší žiaci zajtra hrajú na domácej pôde proti Baníku Horná Nitra. Stretnutie U15 má výkop na zadnej ploche štadióna FK Senica o 10:00, U14 zahajuje svoj zápas o 11:30. 

Mladší žiaci
vyzvú rovnakého súpera ako ich starší kolegovia, teda Baník Horná Nitra. Zápasy U13 i U12 sa hrajú na Hornej Nitre o 10:00 resp. o 11:30.

Premiérovo sa predstavia v súťažných zápasoch aj prípravky, ktoré vyzvú v nedeľu na domácej pôde Trenčín. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase baráže sme prehrali v Skalici 2:1

V prvom zápase baráže sme prehrali v Skalici 2:1

22.5. | TASR
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (20.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (20.T)

22.5. | Tomáš Nečas
V poslednom zápase nadstavby sme s FC Nitra prehrali

V poslednom zápase nadstavby sme s FC Nitra prehrali

20.5. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu