Archív článkov

Späť na archív
Hľadaný reťazec:
Hľadať v:
v článkoch
v bleskovkách
Slová spájať ako:
A
ALEBO
hľadaj presný reťazecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všetky možnosti

Hľadaný výraz sa vyskytuje v 13 článkoch.

Další stránky
12>>
16.2.2018Tlačová konferencia FK Senica pred jarnou časťou Fortuna ligy Tomáš NečasZástupcovia FK Senica prezentovali zmeny v kádri i ambície pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy.
8.1.2018Hráči prvého mužstva začali prípravu Vlado MičekFK Senica odštartovala zimnú prípravu. V rámci nej absolvujú hráči okrem tréningových dávok v domácom prostredí aj sústredenie v Turecku. Klub cez zimnú prestávku získal aj sponzorov, vďaka ktorým sa stabilizuje aj finančná situácia klubu.
10.11.2017Modelovaný zápas skvelým záverom otočili modrí, červení s ťažkým srdcom na rozhodcu Vlado MičekReprezentačnú prestávku bez súťažného stretnutia si futbalisti FK Senica spestrili modelovaným duelom medzi sebou na 2 x 30 minút. A diali sa veci...
3.11.2017VIDEO: Na Žilinu pozývajú Jakub Krč a Erik Otrísal Vlado MičekNetradične až v nedeľu 5. novembra odohráme zápas 15. kola, v ktorom od 17:00 privítame na našom ihrisku obhajcu titulu zo Žiliny. V jej strede sa predstaví aj najlepší strelec mužstva a náš odchovanec Samo Mráz.
28.10.2017Na Slovane v oklieštenej zostave ale s odhodlaním Vlado MičekČaká nás ďalší duel Fortuna ligy, v ktorom cestujeme na bratislavské Pasienky, kde nás čaká Slovan.
4.8.2017Preview pred zápasom: Čaká nás Slovan Bratislava Vlado MičekUž dnes v piatok 4.8. o 18:30 budú čeliť naši futbalisti súčasnému lídrovi tabuľky Slovanu Bratislava. Ten vstúpil do sezóny úspešne, keď najskôr v Poprade zdolal domáci Tatran Prešov 5:1 najmä zásluhou troch gólov Mareša a v uplynulom týždni doma naplno bodoval v zápase s ViOnom zo Zlatých Moraviec, ktorý zdolal 2:1.
27.7.2017VIDEO: Marek Rigo novou posilou klubu Vlado MičekTesne pred stretnutím úvodného kola Fortuna ligy posilnil našu kabínu Marek Rigo zo Slovana Bratislava.
23.7.2017Predstavenie základnej zostavy FK Senica pred úvodným kolom Fortuna ligy Vlado MičekPredstavujeme základnú zostavu FK Senica na úvodné stretnutie Fortuna ligy s AS Trenčín.
23.7.2017Novou posilou sa tesne pred duelom s Trenčínom stal Marek Rigo KlubDo nášho košiara pribudol len krátko pred prvým duelom s AS Trenčín Marek Rigo.
10.3.2017PREVIEW: Po víkendovom voľne privítame doma rozbehnutý Slovan Filip HolecCez víkend naše mužstvo oddychovalo vďaka zrušenému zápasu s Myjavou, pred zajtrajším zápasom si pripomenieme pamiatku legendárneho Strýca Jána
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Jakub Brašeň: na Trnavu sa musíme poriadne pripraviť

Jakub Brašeň: na Trnavu sa musíme poriadne pripraviť

22.2. | Tomáš Nečas
U11 obsadila druhé miesto na turnaji v Púchove

U11 obsadila druhé miesto na turnaji v Púchove

20.2. | Tomáš Nečas
Nábor do predprípraviek FK Senica U6

Nábor do predprípraviek FK Senica U6

20.2. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu