piatok 20.10.2017 | Vlado Miček

Po základných školách sa futbalový klub zo Senice začína venovať aj práci s deťmi v predškolskom veku. Od tohto týždňa rozbehol v spolupráci s futbalovým zväzom projekt spolupráce so senickými materskými školami. Celý článok

Mládež na trávnikoch - výsledky našich nádejí počas víkendu

pondelok 16.10.2017 | Vlado Miček

Počas víkendu súperili na ihriskách aj naši mládežníci. Ako si počínali aj s vyjadreniami trénerov sa dozviete v článku. Celý článok

Mládeži sa uplynulý víkend nedarilo

utorok 10.10.2017 | Vlado Miček

Mládežnícke výbery zažili neúspešný víkend, keď až na U16 odchádzali z ihrísk ako porazené tímy. Treba na to rýchlo zabudnúť a s o to väčšou motiváciou sa pripraviť na najbližšie stretnutia. Celý článok

Deň otvorených dverí s veľkým záujmom detí

nedeľa 8.10.2017 | Vlado Miček

Počas reprezentačnej prestávky sa v senickom klube uskutočnil Deň otvorených dverí, ktorý bol venovaný predovšetkým žiakom základných škôl. Celý článok

Ako si viedla mládež FK Senica - výsledky a hodnotenia trénerov

streda 4.10.2017 | Vlado Miček

Aj uplynulý víkend patril popri áčku zápasom mládeže. U19 siahala po troch bodoch v Ružomberku, ale pokutový kop v 89. minúte znamenal deľbu bodov. Ťažkého súpera mali žiaci, naopak prípravka v zápasoch s Karlovou Vsou dominovala. Celý článok

Úspešný víkend našej mládeže

utorok 26.9.2017 | Vlado Miček

Máme za sebou ďalší týždeň a v mládežníckych kategóriách môžeme vysloviť spokojnosť. U19 si rozdielom triedy poradila s Bardejovom, prvého víťazstva sa dočkala aj U15 a máme aj víťazstvo so Spartakom Trnava v kategórii U16. Celý článok

Ako si viedli mládežnici? Ponúkame výsledky aj hlasy trénerov

streda 20.9.2017 | Vlado Miček

Zaujala predovšetkým výhra U17 s AS Trenčín, keď zverenci Vlada Včelku svojho súpera zdolali na umelej tráve 2:0. Celý článok

Mládež na trávnikoch

štvrtok 14.9.2017 | Vlado Miček

Mládežnícke výbery pokračovali cez uplynulý víkend ďalšími zápasmi. Radosť urobila predovšetkým U19, ktorá po remíze s Trenčínom zaslúžene zvíťazila s trnavským Spartakom. Celý článok

Devätnástka doma víťazne s Trnavou

sobota 9.9.2017 | Vlado Miček

Naša devätnástka v sobotu uspela na domácom ihrisku proti Spartaku Trnava napriek tomu, že po úvodnej polovici prehrávala 0:1. Celý článok

Senická mlaď - Potešila výhra U19 v Prešove

pondelok 4.9.2017 | Vlado Miček

Senickí dorastenci a žiaci absolvovali cez víkend majstrovské stretnutia. Celý článok