Víťaznú sériu Senice nezastavila ani Sereď

23.1.2018 | Tomáš Nečas

Ani v treťom zápase v rámci zimnej prípravy nenašli futbalisti FK Senica premožiteľa, ŠKF Sereď zdolali výsledkom 3:1

0.kolo, utorok 23.1.2018, 11:00
Senica Senica
3
1
(2:1)
Sereď Sereď
Senica: Milošovič - Herrera (46. Richtárech), Otrísal, Podhorin (46. Cuadros), Lupták (74. Castañeda) - Duga (46. Alan Kováč), Krč (62. Kosorin), Ranko, Brašeň (74. Celis) - Suchan (46. Ďungel), Vaščák (46. Chacón)

Góly: 30. Blažej Vaščák, 33. Lukáš Lupták, 61. Ronaldo Chacón - 12. Adam Morong

Diváci: 70

Tretí zápas v rámci zimnej prípravy odohrali naši futbalisti proti druholigovému mužstvu ŠKF Sereď, ktorý zimuje na druhom mieste, na lídra tabuľky Skalicu stráca len jeden bod.

Hostia zo Serede začali aktívnejšie a mali v úvode viac príležitostí. V 12. minúte využili z nich jedinú, keď sa presadil bývalý hráč Senice Adam Morong - 0:1. Postupom času sme začali preberať iniciatívu a po centri Joana Herreru v 30. minúte vyrovnal Blažej Vaščák 1:1. Už o tri minúty sme išli do vedenia po presnom zásahu Lukáša Luptáka, keď ho šikovne vysunul Herrera - 2:1. V závere sa mohli dočkať vyrovnania hostia, ale Ulrich ani Morong nevyzreli na výborného Milošoviča.

V druhej časti sme už boli lepším tímom. Hneď v jeho úvode prešiel defenzívou Serede Richtárech, ale tesne minul. V 61. minúte sa presadil striedajúci Ronaldo Chacón, keď presne zamieril z hranice šestnástky - 3:1. Hostia čoraz viac otvárali obranu a v nej sa črtali viaceré príležitosti našich hráčov. Chacón mal ďalšie dve gólové šance, nádejné príležitosti nevyužili ani striedajúci Castaňeda a Cuadros. V závere ešte nastrelil brvno Celis, a tak sa duel skončil výsledkom 3:1.