Vo výbornom prostredí nového štadióna sme podľahli MTK Budapešť 0:2

Vo výbornom prostredí nového štadióna sme podľahli MTK Budapešť 0:2

27.1.2017 | Filip Holec, foto: MTK Budapešť

V druhom polčase sme dvakrát orazítkovali brvno domácej brány, no napriek zvýšenému úsiliu sme si zaknihovali prvú prehru v tohtoročnej zimnej príprave

Príprava, piatok 27.1.2017, 13:00
MTK Budapešť MTK Budapešť
2
0
(1:0)
Senica Senica
MTK Budapešť: Petkovics (Groppioni, 71.) – Baki (Okuka, 64.), Poór (Vukmir, 71.), Vass (Grgics, 71.), Vadnai – Katona (Borbély, 64.), Vogyicska, Kanta (Martínez, 67.), Kolomoec (Korozmán, 40.) – Torghelle (Hrepka, 67.), Ramos (Varga, 71.)
Senica: Šulla (46. Plach) - Červeňák, Pillár, Pajer, Krč - Mravec (62. Gonchar) - A. Kováč, Mráz, Kratochvíl (46. Blažek) , B. Bališ - Turyna

Góly: 33. Kolomoec, 59. Vogyicska


Komentár

Prvých pätnásť až dvadsať minút zápasu bolo opatrných, loptu viac držali na kopačkách domáci, ktorí sa snažili hrať najmä po krídlach. V 27. minúte ešte prvýkrát nevyzrel na výborný zákrok Šullu ukrajinský ofenzívny hráč MTK Kolomoec. Ten istý futbalista hrozil aj v nasledujúcich minútach. Po druhýkrát ho vychytal senický kapitán v 32. minúte. Už o necelé dve minúty sa však Kolomoec presadil, keď upratal do brány neodkopnutý center Bakiho - 1:0. V 43. minúte ešte Michal Šulla zneškodnil strelu dlhoročného maďarského reprezentanta Torghelleho a do kabín sa išlo za najtesnejšieho vedenia MTK. 
Po zmene strán mal dobrú príležitosť na zmenu skóre Kanta, loptu však spod brvna vyškriabal striedajúci brankár Plach. Krátko nato, približne po hodine hry zvýšil peknou strelou domáci Vogyicska na 2:0. Postupne sa viac do šancí dostávali aj Seničania. Naši stopéri Pillár a Pajer (na skúške z Mladej Boleslavi) dvakrát orazítkovali brvno domácej brány a v závere zápasu po závaroch musel dvakrát zasahovať brankár MTK Groppioni, skóre sa však už nezmenilo. Naše mužstvo odohralo v oklieštenej zostave vo veľmi peknom prostredí nového štadióna kvalitný zápas. 

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Aj druhý zápas prípravy s víťazným koncom

Aj druhý zápas prípravy s víťazným koncom

20.1. | Tomáš Nečas
Novou posilou sa stal Frank Castañeda

Novou posilou sa stal Frank Castañeda

19.1. | Tomáš Nečas
Z Kolumbie prichádza Diego Cuadros

Z Kolumbie prichádza Diego Cuadros

19.1. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu