Fortuna liga 2016/2017

kolodátumdomácihostia  
1. so 16.7.2016  Ružomberok  Prešov 1:0 (0:0)
1. so 16.7.2016  Zlaté Moravce  Myjava    
1. so 16.7.2016  Michalovce  Trenčín 2:1 (1:0)
1. ne 17.7.2016  Senica  Slovan 0:1 (0:0)
1. ne 17.7.2016  Podbrezová  Trnava 1:1 (0:0)
1. ne 17.7.2016  Žilina  Dunajská Streda 2:2 (1:0)
2. so 23.7.2016  Trenčín  Senica 3:0 (2:0)
2. so 23.7.2016  Podbrezová  Myjava    
2. so 23.7.2016  Žilina  Ružomberok 3:2 (2:1)
2. ne 24.7.2016  Slovan  Zlaté Moravce 3:2 (1:0)
2. ne 24.7.2016  Trnava  Dunajská Streda 2:1 (2:1)
2. ne 24.7.2016  Prešov  Michalovce 0:0  
3. so 30.7.2016  Žilina  Prešov 4:0 (2:0)
3. so 30.7.2016  Zlaté Moravce  Trenčín 3:0 (1:0)
3. so 30.7.2016  Senica  Michalovce 2:0 (2:0)
3. ne 31.7.2016  Ružomberok  Trnava 1:1 (1:1)
3. ne 31.7.2016  Podbrezová  Slovan 2:0 (0:0)
3. ut 2.8.2016  Dunajská Streda  Myjava    
4. so 6.8.2016  Prešov  Senica 0:4 (0:1)
4. so 6.8.2016  Michalovce  Zlaté Moravce 0:0  
4. so 6.8.2016  Trenčín  Podbrezová 0:1 (0:0)
4. so 6.8.2016  Slovan  Dunajská Streda 3:2 (2:2)
4. so 6.8.2016  Myjava  Ružomberok    
4. ne 7.8.2016  Trnava  Žilina 1:2 (0:2)
5. so 13.8.2016  Zlaté Moravce  Senica 0:1 (0:0)
5. so 13.8.2016  Trnava  Prešov 2:0 (1:0)
5. so 13.8.2016  Žilina  Myjava    
5. so 13.8.2016  Ružomberok  Slovan 3:2 (2:0)
5. so 13.8.2016  Dunajská Streda  Trenčín 2:3 (0:2)
5. so 13.8.2016  Podbrezová  Michalovce 1:0 (0:0)
6. so 20.8.2016  Senica  Podbrezová 0:1 (0:1)
6. so 20.8.2016  Prešov  Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
6. so 20.8.2016  Michalovce  Dunajská Streda 1:0 (0:0)
6. so 20.8.2016  Slovan  Žilina 1:0 (0:0)
6. so 20.8.2016  Myjava  Trnava    
6. ne 21.8.2016  Trenčín  Ružomberok 3:1 (1:1)
7. št 25.8.2016  Dunajská Streda  Senica 0:0  
7. so 27.8.2016  Trnava  Slovan 0:0  
7. so 27.8.2016  Ružomberok  Michalovce 4:0 (1:0)
7. so 27.8.2016  Podbrezová  Zlaté Moravce 1:1 (0:0)
7. ne 28.8.2016  Myjava  Prešov    
7. ne 28.8.2016  Žilina  Trenčín 4:0 (2:0)
8. so 10.9.2016  Senica  Ružomberok 1:1 (0:0)
8. so 10.9.2016  Prešov  Podbrezová 0:2 (0:2)
8. so 10.9.2016  Zlaté Moravce  Dunajská Streda 1:1 (0:0)
8. so 10.9.2016  Michalovce  Žilina 0:2 (0:1)
8. so 10.9.2016  Trenčín  Trnava 3:3 (2:2)
8. so 10.9.2016  Slovan  Myjava    
9. so 17.9.2016  Žilina  Senica 4:2 (1:1)
9. so 17.9.2016  Slovan  Prešov 1:1 (0:0)
9. so 17.9.2016  Myjava  Trenčín    
9. so 17.9.2016  Trnava  Michalovce 2:3 (1:1)
9. so 17.9.2016  Ružomberok  Zlaté Moravce 6:1 (1:1)
9. so 17.9.2016  Dunajská Streda  Podbrezová 0:0  
10. so 24.9.2016  Senica  Trnava 0:1 (0:1)
10. so 24.9.2016  Prešov  Dunajská Streda 0:3 (0:1)
10. so 24.9.2016  Podbrezová  Ružomberok 3:1 (1:0)
10. so 24.9.2016  Zlaté Moravce  Žilina 0:2 (0:1)
10. so 24.9.2016  Michalovce  Myjava    
10. so 24.9.2016  Trenčín  Slovan 2:1 (1:1)
11. so 1.10.2016  Myjava  Senica    
11. so 1.10.2016  Slovan  Michalovce 3:1 (2:0)
11. so 1.10.2016  Trnava  Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
11. so 1.10.2016  Žilina  Podbrezová 1:0 (0:0)
11. so 1.10.2016  Ružomberok  Dunajská Streda 2:2 (1:1)
11. ne 2.10.2016  Trenčín  Prešov 1:1 (0:1)
12. so 15.10.2016  Prešov  Ružomberok 2:1 (1:1)
12. so 15.10.2016  Trnava  Podbrezová 0:2 (0:0)
12. so 15.10.2016  Myjava  Zlaté Moravce    
12. so 15.10.2016  Michalovce  Trenčín 2:0 (2:0)
12. so 15.10.2016  Dunajská Streda  Žilina 0:6 (0:4)
12. ne 16.10.2016  Slovan  Senica 2:0 (1:0)
13. so 22.10.2016  Senica  Trenčín 1:2 (0:1)
13. so 22.10.2016  Michalovce  Prešov 2:2 (1:2)
13. so 22.10.2016  Zlaté Moravce  Slovan 1:5 (0:3)
13. so 22.10.2016  Myjava  Podbrezová    
13. so 22.10.2016  Ružomberok  Žilina 0:2 (0:1)
13. ne 23.10.2016  Trnava  Dunajská Streda 1:0 (1:0)
14. so 29.10.2016  Michalovce  Senica 0:0  
14. so 29.10.2016  Trnava  Ružomberok 0:1 (0:0)
14. so 29.10.2016  Myjava  Dunajská Streda    
14. so 29.10.2016  Trenčín  Zlaté Moravce 2:0 (2:0)
14. ne 30.10.2016  Slovan  Podbrezová 2:0 (2:0)
14. ne 30.10.2016  Prešov  Žilina 1:1 (1:0)
15. pi 4.11.2016  Podbrezová  Trenčín 2:1 (2:1)
15. so 5.11.2016  Senica  Prešov 0:0 (0:0)
15. so 5.11.2016  Michalovce  Zlaté Moravce 5:1 (2:0)
15. so 5.11.2016  Ružomberok  Myjava    
15. ne 6.11.2016  Slovan  Dunajská Streda 1:0 (0:0)
15. ne 6.11.2016  Žilina  Trnava 7:0 (3:0)
16. so 19.11.2016  Senica  Zlaté Moravce 1:3 (1:1)
16. so 19.11.2016  Prešov  Trnava 1:3 (0:0)
16. so 19.11.2016  Dunajská Streda  Trenčín 2:0 (0:0)
16. so 19.11.2016  Michalovce  Podbrezová 1:3 (0:3)
16. ne 20.11.2016  Myjava  Žilina    
16. ne 20.11.2016  Slovan  Ružomberok 2:1 (0:0)
17. so 26.11.2016  Podbrezová  Senica 2:0 (2:0)
17. so 26.11.2016  Zlaté Moravce  Prešov 3:0 (1:0)
17. so 26.11.2016  Dunajská Streda  Michalovce 2:1 (1:1)
17. so 26.11.2016  Žilina  Slovan 2:1 (2:1)
17. ne 27.11.2016  Ružomberok  Trenčín 3:3 (1:2)
17. ne 27.11.2016  Trnava  Myjava    
18. so 3.12.2016  Senica  Dunajská Streda 1:1 (0:1)
18. so 3.12.2016  Prešov  Myjava    
18. so 3.12.2016  Žilina  Trenčín 3:0 (0:0)
18. so 3.12.2016  Zlaté Moravce  Podbrezová 2:0 (0:0)
18. ne 4.12.2016  Slovan  Trnava 0:1 (0:1)
19. so 10.12.2016  Ružomberok  Senica 2:1 (1:0)
19. so 10.12.2016  Podbrezová  Prešov 1:1 (1:0)
19. so 10.12.2016  Dunajská Streda  Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
19. so 10.12.2016  Myjava  Slovan    
19. ne 11.12.2016  Žilina  Michalovce 7:1 (4:0)
19. ne 11.12.2016  Trnava  Trenčín 1:1 (0:0)
20. so 18.2.2017  Senica  Žilina 2:0 (1:0)
20. so 18.2.2017  Podbrezová  Dunajská Streda 0:0  
20. ne 19.2.2017  Prešov  Slovan 0:2 (0:0)
20. ne 19.2.2017  Zlaté Moravce  Ružomberok 1:1 (0:0)
20. ut 21.2.2017  Michalovce  Trnava 2:0 (0:0)
21. so 25.2.2017  Trnava  Senica 0:1 (0:0)
21. so 25.2.2017  Dunajská Streda  Prešov 5:0 (1:0)
21. so 25.2.2017  Slovan  Trenčín 4:3 (1:1)
21. ne 26.2.2017  Ružomberok  Podbrezová 0:0  
21. ne 26.2.2017  Žilina  Zlaté Moravce 4:1 (0:1)
18. st 1.3.2017  Michalovce  Ružomberok 1:3 (1:1)
22. so 4.3.2017  Dunajská Streda  Ružomberok 1:1 (1:1)
22. so 4.3.2017  Prešov  Trenčín 1:2 (1:1)
22. so 4.3.2017  Zlaté Moravce  Trnava 0:0  
22. ne 5.3.2017  Podbrezová  Žilina 2:2 (1:1)
22. ne 5.3.2017  Slovan  Michalovce 3:1 (2:0)
23. so 11.3.2017  Senica  Slovan 0:1 (0:1)
23. so 11.3.2017  Dunajská Streda  Žilina 2:2 (1:2)
23. so 11.3.2017  Ružomberok  Prešov 5:0 (2:0)
23. ne 12.3.2017  Trenčín  Michalovce 4:1 (4:1)
23. ne 12.3.2017  Podbrezová  Trnava 0:1 (0:0)
24. so 18.3.2017  Žilina  Ružomberok 3:1 (0:0)
24. so 18.3.2017  Prešov  Michalovce 2:2 (1:1)
24. so 18.3.2017  Slovan  Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
24. ne 19.3.2017  Trenčín  Senica 1:1 (0:0)
24. ne 19.3.2017  Dunajská Streda  Trnava 0:0  
25. so 1.4.2017  Senica  Michalovce 1:0 (1:0)
25. so 1.4.2017  Podbrezová  Slovan 2:3 (0:1)
25. so 1.4.2017  Zlaté Moravce  Trenčín 0:2 (0:1)
25. ne 2.4.2017  Ružomberok  Trnava 1:0 (0:0)
25. ne 2.4.2017  Žilina  Prešov 3:0 (1:0)
26. pi 7.4.2017  Prešov  Senica 1:0 (0:0)
26. so 8.4.2017  Dunajská Streda  Slovan 1:0 (0:0)
26. so 8.4.2017  Zlaté Moravce  Michalovce 1:2 (0:1)
26. ne 9.4.2017  Trenčín  Podbrezová 2:0 (1:0)
26. ne 9.4.2017  Trnava  Žilina 1:2 (0:1)
27. so 15.4.2017  Zlaté Moravce  Senica 2:1 (1:0)
27. so 15.4.2017  Trenčín  Dunajská Streda 0:1 (0:1)
27. so 15.4.2017  Podbrezová  Michalovce 1:4 (0:1)
27. ne 16.4.2017  Ružomberok  Slovan 2:1 (0:0)
27. ne 16.4.2017  Trnava  Prešov 4:0 (3:0)
28. so 22.4.2017  Trenčín  Ružomberok 2:1 (0:1)
28. so 22.4.2017  Michalovce  Dunajská Streda 1:2 (1:0)
28. ne 23.4.2017  Senica  Podbrezová 1:1 (0:1)
28. ne 23.4.2017  Slovan  Žilina 0:1 (0:0)
29. st 26.4.2017  Trnava  Slovan 0:3 (0:1)
29. st 26.4.2017  Ružomberok  Michalovce 3:1 (2:0)
29. st 26.4.2017  Podbrezová  Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
29. št 27.4.2017  Dunajská Streda  Senica 1:0 (0:0)
29. pi 28.4.2017  Trenčín  Žilina 2:1 (1:1)
28. st 3.5.2017  Prešov  Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
30. so 6.5.2017  Senica  Ružomberok 1:2 (0:0)
30. so 6.5.2017  Prešov  Podbrezová 0:2 (0:1)
30. so 6.5.2017  Michalovce  Žilina 0:1 (0:0)
30. ne 7.5.2017  Trenčín  Trnava 3:4 (1:1)
30. ne 7.5.2017  Zlaté Moravce  Dunajská Streda 1:2 (1:0)
31. pi 12.5.2017  Slovan  Prešov 3:1 (2:1)
31. so 13.5.2017  Žilina  Senica 3:2 (2:0)
31. so 13.5.2017  Trnava  Michalovce 1:0 (1:0)
31. so 13.5.2017  Ružomberok  Zlaté Moravce 2:1 (2:0)
31. ne 14.5.2017  Dunajská Streda  Podbrezová 2:2 (1:1)
32. pi 19.5.2017  Senica  Trnava 1:0 (0:0)
32. pi 19.5.2017  Prešov  Dunajská Streda 1:1 (1:0)
32. pi 19.5.2017  Podbrezová  Ružomberok 0:1 (0:0)
32. pi 19.5.2017  Zlaté Moravce  Žilina 1:4 (1:1)
32. pi 19.5.2017  Trenčín  Slovan 3:2 (2:1)
33. so 27.5.2017  Trenčín  Prešov 4:0 (2:0)
33. so 27.5.2017  Michalovce  Slovan 1:3 (0:1)
33. so 27.5.2017  Trnava  Zlaté Moravce 3:1 (3:0)
33. so 27.5.2017  Žilina  Podbrezová 4:0 (1:0)
33. so 27.5.2017  Ružomberok  Dunajská Streda 2:0 (2:0)
 
A-tím
Rozpis a výsledky Európska liga
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Doma sme nestačili na Nitru, rozhodol pokutový kop

Doma sme nestačili na Nitru, rozhodol pokutový kop

20.8. | TASR
Devätnástka a šestnástka remizovali s Nitrou, sedemnástka neuspela

Devätnástka a šestnástka remizovali s Nitrou, sedemnástka neuspela

19.8. | Vlado Miček
Na rade je Nitra aj s Tomášom Kóňom, Podhorin s Medveděvom veria v tri body

Na rade je Nitra aj s Tomášom Kóňom, Podhorin s Medveděvom veria v tri body

18.8. | Vlado Miček

Copyright © 2017 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu