Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

16.6.So Žilinou 4 bodyU17: Senica - Žilina 3:3 (1:2), g: P. Udvorka 2, M. Želonka; U16: Senica - Žilina 2:0 (2:0), g: F. Buchel, V. Šúrek
11.6.Aktuálne výsledkyU19: Senica - Podbrezová 1:3 (1:1), g: D. Martišiak; U17: Podbrezová - Senica 2:2 (1:1), g: M. Mihál, L. Meňuš; U16: Podbrezová - Senica 0:2 (0:1), g: M. Bevelaqua 2; U15: Púchov - Senica 1:3 (1:0), g: F. Blaha 2, Ľ. Kadlečík; U14: Púchov - Senica 1:1 (0:0), g: J. Vyletel; žiačky: Senica - Šaľa 23:0 (8:0); juniorky: Senica - Šaľa 4:4 (1:2)
2.6.Výsledky mládežeU19: Ružomberok - Senica 3:0 (2:0); U17: Senica - Bardejov 4:1 (2:1), g: V. Mička 2, M. Želonka, D. Meliš; U16: Senica - Bardejov 2:1 (2:1), g: M. Vyletel, J. Buchel; U15: Inter BA - Senica 3:3 (0:2), g: L. Koprna, T. Knap, Ľ. Kadlečík; U14: Inter BA - Senica 1:1 (1:0), g: L. Jurka; žiačky: Slovan BA - Senica 3:2 (2:1), g: V. Krásna, K. Bayerová; juniorky: Trnava "B" - Senica 2:4 (2:3), g: P. Vajsábelová 2, T. Morávková, A. Kuchtová
1.6.Rozpis zápasovSobota 2.6. o 14:00 a 16:15 h Senica U17, U16 - Bardejov; - hrá sa na zadnej ploche!!!; Nedeľa 3.6. o 10:00 a 11:30 h Senica U13, U12 - Inter BA; - hrá sa na zadnej ploche
22.5.Hľadáme hospodáraFK Senica hľadá do svojich radov hospodára na dohodu na ihrisko v Čáčove. Nástupný čistý plat 500 €. Viac info: Pavol Hutta - 0915 915 030
19.5.Aktuálne výsledkyU17: Senica - Trenčín 1:0 (0:0), g: M. Želonka; U16: Senica - Trenčín 3:0 (0:0), g: P. Kohút, F. Bocko, M. Bevelaqua; U15: Levice - Senica 0:4 (0:4), g: A. Czikora 2, K. Kudla, D. Čmarada; U14: Levice - Senica 0:4 (0:2), g: M. Macho 2, A. Bíly, Z. Hološka; žiačky: D. Streda - Senica 0:7 (0:2), g: S. Majzúnová 3, S. Šedivá 2, S. Kňazovičová, V. Krásna; juniorky: D. Streda - Senica 4:4 (2:3), g: T. Morávková 2, E. Hiľovská, N. Pavlíková
18.5.Rozpis zápasov mládežeSobota 19.5. o 10.00 a 11.30 h Senica U11, U10, U9 - Petržalka; - hrá sa na zadnej ploche; o 11.00 a 13.15 h Senica U17, U16 - Trenčín; - hrá sa v Čáčove
12.5.Výsledky mládežeU19: Senica - Trnava 0:1 (0:1); U17: D. Streda - Senica 3:0 (2:0); U16: D. Streda - Senica 2:2 (1:0), g: M. Vyletel, A. Pavličko; U15: Senica - K. Ves 4:1 (1:0), g: S. Mach, G. Halabrín, A. Prelec (11m), D. Čmarada; U14: Senica - K. Ves 1:1 (1:0), g: M. Macho
7.5.Hľadáme hospodáraFK Senica hľadá do svojich radov hospodára na dohodu na ihrisko v Čáčove. Viac info: Pavol Hutta - 0915 915 030.
5.5.Aktuálne výsledkyU17: Senica - Ružomberok 0:1 (0:0); U16: Senica - Ružomberok 0:2 (0:0); U15: Trnava - Senica 2:2 (1:1), g: P. Hanáček, Ľ. Kadlečík; U14: Trnava - Senica 2:2 (1:1), g: N. Hegyi, vlastný
28.4.Rozpis zápasovSobota 28.4. o 10. h Senica - Myjava; - hrá sa na umelej tráve; o 11. h Senica U19 - Trenčín; - hrá sa na hlavnom ihrisku
28.4.Výsledky dorastovU19: Senica - Trenčín 2:4 (1:4), g: D. Martišiak, J. Vida; U17: Slovan BA - Senica 2:2 (2:0), g: M. Želonka, Š. Horniak; U16: Slovan BA - Senica 2:1 (1:0), g: V. Šúrek
24.4.Dnes na prípravný zápasNa hlavnom ihrisku odohráme dnes od 15:00 h prípravný zápas proti AS Trenčín.
22.4.Výsledky mládežeU19: Michalovce - Senica 4:1 (2:0), g: D. Martišiak; U15: Senica - D. Streda 1:1 (1:1), g: Ľ. Kadlečík; U14: Senica - D. Streda 3:1 (2:0), g: M. Macho 2, N. Hegyi
18.4.Dnes na dorastStreda 18.4. o 14. a 16.15 h Senica U17, U16 - Prešov; - hrá sa v Čáčove
18.4.Aktuálne výsledkyU17: Senica - Prešov 2:0 (1:0), g: M. Mihál, M. Želonka; U16: Senica - Prešov 0:2 (0:1)
14.4.Rozpis zápasovSobota 14.4. o 10. a 12. h Senica žiačky, juniorky - Nové Zámky; - hrá sa v Čáčove; o 11. h Senica U19 - D. Streda; - hrá sa na zadnej ploche; Nedeľa 15.4. o 10. a 11.30 h Senica U13, U12 - Karlova Ves; - hrá sa na zadnej ploche
14.4.Výsledky dorastovU19: Senica - D. Streda 1:5 (1:3), g: vlastný; U17: Michalovce - Senica 2:2 (1:0), g: S. Kuba, D. Meliš; U16: Michalovce - Senica 2:2 (2:1), g: F. Buchel, P. Liška
8.4.Výsledky mládeže U19: Nitra - Senica 1:0 (1:0); U17: Senica - Nitra 0:0; U16: Senica - Nitra 1:1 (0:1), g: J. Buchel; U15: Domino BA - Senica 1:2 (1:0), g: F. Blaha, A. Czikora; U14: Domino BA - Senica 1:2 (1:0), g: N. Hegyi 2; žiačky: Nitra - Senica 4:5 (2:1), g: T. Morávková 3, S. Šedivá 2; juniorky: D. Lužná - Senica 4:0 (2:0)
6.4.Rozpis zápasov mládežeSobota 7.4. o 11. a 13.15 h Senica U17, U16 - Nitra; - hrá sa v Čáčove
25.3.Výsledky mládežeU17: Žilina - Senica 5:1 (3:1), g: M. Želonka; U16: Žilina - Senica 6:1 (3:1), g: T. Fila; U15: Nitra - Senica 0:0; U14: Nitra - Senica 7:1 (3:0), g: N. Heygi; žiačky: Prievidza - Senica 1:7 (0:2), g: V. Krásna 4, S. Šedivá, S. Kňazovičová, K. Bayerová
22.3.Žiaci predohrávaliU15: Senica - Slovan 0:2 (0:0); U14: Senica - Slovan 1:2 (1:1), g: L. Jurka
18.3.Výsledky mládežeU17: Senica - Podbrezová 3:1 (2:0), g: S. Stúpal, M. Vyletel, M. Želonka (11m); U16: Senica - Podbrezová 2:0 (2:0), g: V. Šúrek, M. Šimurda; U15: Senica - Skalica 3:2 (2:1), g: F. Blaha 2, Ľ. Kadlečík; U14: Senica - Skalica 6:0 (2:0), g: M. Macho 3, N. Hegyi 2, P. Škodáček; U13: Skalica - Senica 1:1 (0:0); U12: Skalica - Senica 3:8 (2:0)
16.3.Rozpis zápasov mládežeSobota 17.3. o 11. a 13.15 h Senica U17, U16 - Podbrezová; Nedeľa 18.3. o 10. h Senica (ženy) - Vrakuňa; o 12. a 14. h Senica U15, U14 - Skalica; - všetky zápasy sa hrajú na umelej tráve
10.3.Výsledky mládežeU19: Senica - Ružomberok 0:5 (0:2); U17: Bardejov - Senica 0:0; U16: Bardejov - Senica 1:2 (0:0), g: F. Buchel 2; U15: Z. Moravce - Senica 2:1 (0:0), g: F. Blaha; U14: Z. Moravce - Senica 0:5 (0:2), g: N. Hegyi 4, Z. Hološka; U13: Senica - Z. Moravce 3:2 (1:2); U12: Senica - Z. Moravce 0:7 (0:3)
8.3.Rozpis zápasov mládežePiatok 9.3. o 12. h Senica U19 - Ružomberok; Nedeľa 11.3. o 10. a 11.30 h Senica U13, U12 - Z. Moravce; - všetky zápasy sa hrajú na umelej tráve
2.3.Dorastom sa nedariloU19: Bardejov - Senica 3:2 (2:1), g: N. Mihál, D. Martišiak; U17: Senica - Trnava 1:4 (0:1), g. S. Kuba (11m); U16: Senica - Trnava 0:1 (0:0)
24.2.Výsledky mládežeU19: Senica - Slovan 1:5 (1:3), g: D. Martišiak; U17: Trenčín - Senica 4:1 (0:1), g: S. Kuba; U16: Trenčín - Senica 0:2 (0:2), g: P. Kohút 2
23.2.Zajtra na U19Sobota 24.2. o 10. h Senica U19 - Trnava; hrá sa na umelej tráve
15.2.Výsledky v prípraveU19: FK Senica - Znojmo 7:2 (2:2) góly: Jakub Vida 3, Dominik Martišiak 2, Patrik Chovan, Daniil Alieshkov U17: FK Senica - Znojmo 9:1 (7:0) góly: Samuel Kuba 4, Peter Udvorka a Dávid Meliš po 2, Miroslav Želonka U16: FK Senica - Znojmo 4:1 (2:1) góly: Andrej Pavličko 2, Viktor Šúrek, Michal Šimurda U15: Č. Budejovice - FK Senica 4:4 (1:1) góly: Filip Blaha 3, Tomáš Knap U14: Č. Budejovice - FK Senica 5:2 (2:1) góly: Norbert Hegyi, Tomáš Krč
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Senickí futbalisti začali letnú prípravu na nový ročník Fortuna ligy

Senickí futbalisti začali letnú prípravu na nový ročník Fortuna ligy

18.6. | Tomáš Nečas
Futbalisti FK Senica odštartujú letnú prípravu v pondelok 18. júna

Futbalisti FK Senica odštartujú letnú prípravu v pondelok 18. júna

15.6. | Tomáš Nečas
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

14.6. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu