Proti FK Radnički 1923 prehra 0:1

Proti FK Radnički 1923 prehra 0:1

06.02.2012 | Redakcia

radnickivcfkseV pondelok o 14.00h stredoeurópskeho času nastúpil tím Stanislava Grigu na predposledný prípravný duel na tureckých trávnikoch. Súperom Záhorákov bol srbský celok FK Radnički 1923.


FK Senica – FK Radnički 1923 0:1 (0:1)

zostava FK Senica: Malec – Križko, Pavlík, Gajdošík (46. Pillár), Sedlák – Wijlaars, Strnad (46. Kóňa) – Hošek, Bolinha, Kalabiška (63. Janso) – Vilkovský (63. Štepanovský)

 

Do zostavy sa vrátil Stef Wijlaars, miesto v základe si našla aj dvojica dorastencov. Prvý polčas priniesol príležitosti na oboch stranách. Už v 3. min sa zaskvel Ján Malec. V ťažkej situácii vyškriabal loptu smerujúcu pod brvno do bezpečia. O štyri minúty neskôr mal tutovku na hlave Križko. Center z Wijlaarsovho rohu ale do siete nenasmeroval. V 24. min to skúšal tvrdou strelou Bolinha. Brazílčan ale stále akosi nevie odkliať gólovú pasivitu. Naši chlapci svoje príležitosti nevyužili, naopak Srbi po polhodine hry udreli naplno. Jediný gól zápasu sa zrodil po centri zo strany a následnej presnej hlavičke, po ktorej sa lopta zatrepotala za chrbtom senického gólmana.

Pred druhým polčasom siahli senickí tréneri k dvom zmenám, neskôr sa zapojili do zápasu aj ďalší dvaja hráči. Seničanom opäť nemožno uprieť aktivitu. Vytvorili si viacero šancí, ale gólové suchoty FK trvali až do konca stretnutia. Nič na tom nezmenila ani 47. min, keď Kóňa vyslal do zaujímavej šance Kalabišku, jeho púť ale defenzíva Srbov zastavila. Po hodine hry sa predviedol v svetlom okamihu Bolinha. Jeho prízemný center ale Hošek do siete neupratal. Petr mal obrovskú príležitosť aj v 65. minúte. Tentoraz nedokázal využiť kvalitný Sedlákov pas. Aj z dôvodu viacerých zmarených šancí našich chlapcov, priniesol duel so srbským súperom našu najtesnejšiu prehru.

 Turecký zápasový program uzavrú Záhoráci v stredu popoludní, keď sa proti nim postaví maďarský Debrecín. Vo štvrtok je naplánovaný odlet domov.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Senickí futbalisti začali letnú prípravu na nový ročník Fortuna ligy

Senickí futbalisti začali letnú prípravu na nový ročník Fortuna ligy

18.6. | Tomáš Nečas
Futbalisti FK Senica odštartujú letnú prípravu v pondelok 18. júna

Futbalisti FK Senica odštartujú letnú prípravu v pondelok 18. júna

15.6. | Tomáš Nečas
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

14.6. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu