Petr Hošek prvou posilou FK Senica v roku 2011

Petr Hošek prvou posilou FK Senica v roku 2011

04.01.2011 | Redakcia

201011-01 Aj počas sviatočného obdobia boli funkcionári FK Senica v plnom pracovnom nasadení. Krátko pred Vianocami začali rokovania o príchode Petra Hošeka. Prestup sa sfinalizoval 3. januára vo večerných hodinách. „S hráčom sme sa dohodli na trojročnej spolupráci. Petr je vysoký hrotový hráč. Mal by byť alternatívou za Faldynu,“ informoval prezident klubu Viktor Blažek.

 

Meno Petra Hošeka sa objavilo v slovenských médiách koncom uplynulého roka. V prípravnom zápase Dunajská Streda – Senec dal za DAC štyri góly a na jeden prihral. Tím zo Žitného ostrova vyhral 6:2. Senickým funkcionárom bol ale dobre známy už pred týmto duelom. Dušan Vrťo ho sledoval vo viacerých stretnutiach v Hlučíne. Aj preto sa Seničania snažili získať tohto hráča, čo sa im napokon podarilo.

 

Petr sa narodil 1. apríla 1989 v Nýrsku na Šumave. V kariére pokračoval v Klatovoch. Od dorastu pôsobil v Slávii Praha. Do silného prvého mužstva „zošívaných“ sa neprebojoval a tak išiel na hosťovanie do Hlučína. „Prestup do Senice je v mojej kariére posunom vpred. O možnosti pôsobiť na Záhorí ma informoval manažér Josef Vejmelka. Potešil som sa a okamžite som si začal zisťovať informácie o klube. Z kádra poznám predovšetkým hráčov, ktorí pôsobili v Gambrinus Lige. Či už je to Strnad, alebo Sparťania Kóňa a Piroska,“ uviedol vysoký forvard.

 

Okrem Hošeka sa budú s tímom pripravovať aj ďalší noví hráči. Miroslav Poliaček spečatil budúcnosť s FK už koncom uplynulého roka. Ďalšími nováčikmi bude dvojica Brazílčanov. „David Faleiro „Kaka“ je stredným záložníkom, Bolinha je šikovným ľavonohým krídelníkom. Oboch sme si vyhliadli počas jesenného kempu,“ informoval Viktor Blažek dodávajúc, že príchody stále nie sú uzavreté.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po bojovnom výkone sme majstra zaskočili a vyhrali rozdielom gólu

Po bojovnom výkone sme majstra zaskočili a vyhrali rozdielom gólu

21.7. | TASR
Známe už aj termíny pre štart prípravy našich prípraviek

Známe už aj termíny pre štart prípravy našich prípraviek

19.7. | Klub
V prvom kole nastúpime proti úradujúcemu majstrovi z Trnavy

V prvom kole nastúpime proti úradujúcemu majstrovi z Trnavy

19.7. | Klub

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu