Devätnástka a šestnástka remizovali s Nitrou, sedemnástka neuspela

Devätnástka a šestnástka remizovali s Nitrou, sedemnástka neuspela

19.08.2017 | Vlado Miček

Úvodným kolom odštartoval nový ročník najvyššej súťaže dorastencov. Naše dorastenecké kategórie sa v 1. kole stretli s družstvami Nitry.

U19: FC Nitra - FK Senica   0:0

Zostava FK Senica: Kováč - Kučera (75. Ravas), Červeňák, Novanský, Zaťko - Begala, Štefanka, Vida - N. Mihál, Zula (60. Matta), Chovan (64. Beňo)

Stanislav Macek, tréner U19: "Vyrovnané stretnutie s veľmi kvalitným súperom. Hrali sme celý zápas mimoriadne koncentrovane v defenzíve a súpera sme do šancí nepúšťali. Naopak, my sme hrozili rýchlym prechodom po dobre zvládnutom presingu v strednej zóne. Dve šance Mihála, ďalšia Begalu a tyč Chovana bohužiaľ gólom neskončili. A keď nás v závere podržal Kováč, zrodila sa zaslúžená remíza. Chlapcom treba poďakovať za prístup k zápasu a enormnú bojovnosť."

U17: FK Senica - FC Nitra   0:2 (0:1)

Zostava FK Senica: Gurega - Orság, Horniak, Belica, Biksadský (63. M. Mihál), L. Zelníček (63. Udvorka), Mička, Hoško (46. Stúpal), Meliš, Želonka (57. Chupáň), Kuba

Vlado Včelka, tréner U17: „Prvý majstrovský zápas sme začali veľmi nervózne a ustráchane. Súper naopak začal sebavedome a technicky veľmi dobre. Celý prvý polčas bol bez šancí a bez striel na bránu, až do 38. minúty, kedy Nitra po chybe v našej defenzíve strelila úvodný gól. Do druhého polčasu sme vstupovali s tým, že výsledok otočíme. Hra sa vyrovnala, ale súper nám opäť po našej hrubej chybe strelil druhý gól. Nitra ešte kopala penaltu, ktorú náš brankár chytil a to bol pre nás signál ešte sa pokúsiť z výsledkom niečo urobiť. Po prestriedaní sme si vypracovali dve šance, ktoré sme bohužiaľ nepremenili a tak súper zaslúžene vyhral. Musíme popracovať na komunikácii v defenzíve a na rýchlejšom prechode do útoku, lebo tam nám to viazlo.


U16: FK Senica - FC Nitra   0:0

Zostava FK Senica: Chropovský - Bocko, Šúrek, Halaj, Jablonický, Rampáček, J. Buchel, M. Vyletel, Novotný (70. Černák), Liška (60. Kohút), F. Buchel

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Senickí futbalisti začali letnú prípravu na nový ročník Fortuna ligy

Senickí futbalisti začali letnú prípravu na nový ročník Fortuna ligy

18.6. | Tomáš Nečas
Futbalisti FK Senica odštartujú letnú prípravu v pondelok 18. júna

Futbalisti FK Senica odštartujú letnú prípravu v pondelok 18. júna

15.6. | Tomáš Nečas
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

14.6. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu