Z Mezőkövesd Zsóry FC prichádza Jakub Brašeň

Z Mezőkövesd Zsóry FC prichádza Jakub Brašeň

22.01.2018 | Tomáš Nečas

Senická kabína víta nového člena, rady Záhorákov posilní 28-ročný stredopoliar Jakub Brašeň, ktorý naposledy pôsobil v tíme Mezőkövesd Zsóry FC, účastníka v najvyššej maďarskej súťaži.

Jakub Brašeň je rodákom z Banskej Bystrice, do Senice prichádza ako voľný hráč. S vedením klubu sa dohodol na zmluve do konca jarnej časti s možnosťou opcie. "Z FK Senica mám veľmi dobrý pocit, je tu super kolektív, teším sa na spoluprácu."

Jakub našu ligu pozná veľmi dobre, spolu má na konte dovedna viac ako 200 štartov v našej najvyššej súťaži. V minulom roku prestúpil z tímu FC DAC 1904 Dunajská Streda do Mezőkövesd Zsóry FC, účastníka najvyššej maďarskej súťaže, veľa priestoru na ihrisku ale nedostával. "Trénoval som naplno, ale bohužiaľ to nevyšlo tak, ako sme si predstavovali, preto som aj s klubom ukončil predčasne spoluprácu."

Skúsený hráč dnes absolvoval s tímom aj tréningovú jednotku, v klube narazil na známe tváre. "Osobne sa poznám s Vojtom Milošovičom a Alanom Kováčom, dnes som s nimi absolvoval svoj prvý tréning. Na ihrisku som sa cítil dobre. Je tu mladý kolektív, ostatných budem mať čas ešte spoznať." 

"Konečne by som chcel pravidelne nastupovať a ligu pre Senicu zachrániť", zaželal si Jakub pred ostrým štartom, ktorý tím FK Senica čaká už o necelý mesiac.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu