Záhoráci strávia najbližších 10 dní v Turecku

Záhoráci strávia najbližších 10 dní v Turecku

24.01.2018 | Tomáš Nečas

O dvanástej hodine, na pravé poludnie, nastúpili futbalisti FK Senica do autobusu a nabrali smer viedenské letisko Schwechat. Čas odletu do krajiny polmesiaca je stanovený na 16:30.

Zverenci Ladislava Hudeca budú na hernom sústredení v Turecku naberať kondíciu i hernú prax desať dní. Za sebou majú tri prípravné zápasy v domácich podmienkach. "Do mužstva prišlo počas prípravy veľa nových hráčov, prvé dva týždne to bolo hlavne o tréningu a ich adaptácii v klube. V Turecku nás čakajú lepšie podmienky, po sústredení budeme vedieť ako sme na tom. Do kádra by počas sústredenia mali pribudnúť ešte nejakí zahraniční hráči na skúšku, uvidíme akí budú a na aké pozície, niečo by sme chceli z toho poskladať, tak aby sme boli na jar úspešní," dodáva senický tréner Ladislav Hudec.

Naša výprava pozostáva z 21 hráčov a 11 členov realizačného tímu, ktorí budú ubytovaní v Sensimar Side Resort & Spa (Manavgat/Antalya) "Chceli sme tento rok skúsiť niečo nové",  dopnil športový sekretár klubu Ivan Tobiáš. (Po minulé roky to bolo stredisko v Beleku, pozn. red.) 


Kto odcestoval do Turecka:

Brankári: Vojtech Milošovič, Adam Kováč

Hráči: Erik Otrísal, Jakub Brašeň, Jakub Krč, Hans Nunoo Sarpei, Denis Duga, Alan Kováč, Lukáš Lupták, Samuel Šefčík, Ronaldo Daniel Chacón Zambrano, Frank Andersson Castañeda Vélez, Dávid Richtárech, Joan Sebastián Jaramillo Herrera, Jan Suchan, Diego Alejandro Cuadros Velásquez, Oliver Podhorin, Michal Ranko, Blažej Vaščák, Peter Ďungel, Richard Enrique Celis Sánchez

Realizačný tím: Ladislav Hudec (tréner), Michal Ščasný (asistent trénera), Miroslav Mentel (tréner brankárov), Martin Šnegoň (vedúci mužstva), Tomáš Vacula (kondičný tréner), Radovan Hyža (lekár), Ján Šimek (masér), Jozef Veteška (kameraman), Milan Suchý (športový riaditeľ mládeže), Ivan Tobiáš (športový sekretár), Ton Caanen (zástupca sponzorov)

S tímom ďalej nepokračuje Izraelčan Amir Ben Shimon, zmluva mu v Senici končí 31.1.2018, klub sa rozhodol v ďaľšej spolupráci nepokračovať.


Prípravné zápasy:

26.1.2018: FK Senica - FC Avangard Kursk (RUS)

30.1.2018: FK Senica - FK Spartak Subotica (SRB)

  1.2.2018: FK Senica - FK Sebail (AZE)

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu