Stred pola posilní Jan Suchan z Viktorie Plzeň

Stred pola posilní Jan Suchan z Viktorie Plzeň

09.02.2018 | Tomáš Nečas

Z majstrovskej Plzne prichádza odchovanec 1. FC Příbram, ktorý naposledy pôsobil v klube FK Teplice.

Jan Suchan je rodákom z Příbrami, do Senice prichádza na hosťovanie do konca jarnej časti. "Pocity z klubu a z prostredia sú zatiaľ výborné. So Senicou trénujem niečo vyše troch týždňov, bol som s klubom aj na sústredení v Turecku, tam sa to tak viac stmelilo. Veľkou výhodou je, že nemám v klube jazykovú bariéru v porovnaní s ostatnými novými posilami" dodal s úsmevom na perách  22-ročný kmeňový hráč Plzne.
 
Český mládežnícky reprezentant naposledy pôsobil v prvoligovom klube FK Teplice, jeho kariéru ale pribrzdilo zranenie, preto na jeseň odohral za klub na Stínadlech len 13. ligových minút. "Zo začiatku môjho pôsobenie v Tepliciach to vyzeralo dobre, naskočil som v pohárovom zápase, v ktorom som dal gól, následne prišla dodatočná pozvánka do českej reprezentácie "U21". Keď som sa konečne začal so všetkým zžívať, privodil som si zranenie kotníka. Mesiac som netrénoval vôbec a ďalšie tri týždne trvalo, kým som absolvoval plnú tréningovú záťaž. Začiatok zimnej prípravy som už absolvoval s Plzňou, no bolo jasné, že si budem musieť hľadať iný klub, pretože na mojej pozícii hraje ďaľších 7 či 8 kvalitných hráčov."

"V Senici je veľa mladých chalanov, myslím si, že aj tréningy majú ten správny náboj, dôležité bude chytiť začiatok jarnej súťaže a pozbierať čo najviac bodov. V Senici by som chcel odohrať čo najviac minút, vždy som bol zvyknutý dávať góly, tak verím, že svojimi výkonmi pomôžem k záchrane." zaželal si na záver český Honza.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu