So Senicou sa dohodol na zmluve Oliver Práznovský

So Senicou sa dohodol na zmluve Oliver Práznovský

14.02.2018 | Tomáš Nečas

O miesto v zostave sa prichádza pobiť Oliver Práznovský, ktorý v minulej sezóne pôsobil v druholigovom Luch-Energia Vladivostok.

Oliver Práznovský je rodákom z Bratislavy, naposledy pôsobil v ruskom druholigovom klube Luch-Energia Vladivostok. Na jeseň odohral za hlavné mesto Prímorského kraja desať zápasov, v ktorých sa jeden krát dokázal presadiť aj strelecky, čo nie je na obrancu vôbec zlé. Do Senice prichádza ako voľný hráč a s vedením klubu sa dohodol na zmluve do konca jarnej časti s možnosťou opcie. "Som tu zatiaľ len pár dní, proti Senici som hral, keď som bol ešte v Ružomberku. Pocity z klubu sú len dobré, chalani sú fajn, užívam si to."

26-ročný obranca má na konte 63 štartov v našej najvyššej súťaži. Štyri roky bol hráčom MFK Ružomberok, odkiaľ v roku 2015 prestúpil do poľského GKS Katowice. Jednalo sa o Oliho prvý zahraničný angažmán. "Do Katowíc som prišiel až po začiatku súťaže, pretože som mal ešte zranenie z Ružomberka. Strávil som tam príjemné dva roky. Prvý rok sa mužstvo stabilizovalo, druhý rok sme hrali skoro do posledného kola o postup. Keby sme postúpili, tak som tam možno ešte teraz. Na Katowice spomínam len v dobrom." rozhovoril sa Oliver.

Chceme sa pobiť o čo najlepšie výsledky a v Senici ligu udržať. Pokiaľ budem zdravý a tréner mi dá dôveru, rád by som nabral aj hernú pohodu, pretože posledný angažmán v Rusku mi veľmi nevyšiel," zaželala si nakoniec nová akvizícia Senice.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Tlačová konferencia FK Senica pred novým ročníkom Fortuna ligy

Tlačová konferencia FK Senica pred novým ročníkom Fortuna ligy

16.7. | Klub
V generálke sme prehrali s MTK Budapešť 4:0

V generálke sme prehrali s MTK Budapešť 4:0

15.7. | Klub
Kategórie žiakov štartujú prípravu v stredu 18. júla

Kategórie žiakov štartujú prípravu v stredu 18. júla

13.7. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu