Farby FK Senica bude vo finále súťaže Miss Fortuna ligy hájiť Adriana Hazuchová

Farby FK Senica bude vo finále súťaže Miss Fortuna ligy hájiť Adriana Hazuchová

05.03.2018 | Tomáš Nečas

V jarnom finále súťaže krásy Miss Fortuna ligy 2017/18 budeme držať palce 20-ročnej Košarištianke Adriane Hazuchovej.

Únia ligových klubov spustila v prebiehajúcom ročníku Fortuna ligy i projekt Miss Fortuna ligy. Projekt je určený pre futbalové fanúšičky vo veku od 18 do 29 rokov (viac o projekte sa dočítate na www.missfortunaligy.sk). Záhorákov reprezentuje krásna a charizmatická Adriana Hazuchová.

20-ročná rodáčka z Košarísk sa do súťaže prihlásila sama, súťaž ju zaujala najmä možnosťou zúčastniť sa tréningu s mužstvom. "Do súťaže som sa prihlásila takou milou zhodou okolností. Keď som sa o súťaži dozvedela, ani ma nenapadlo sa do nej prihlásiť. Akurát som si tak sama v hlave povedala, super, konečne hľadajú Miss, ktorá nemusí mať miery 90-60-90 a výšku 170 cm. V tejto súťaži ide najmä o charakterové vlastnosti. Cca o 2 týždne mi vybehla propagácia stránky Miss Fortuna ligy, že môžem hlasovať za svoju favoritku a stále sa dá prihlásiť. Rozklikla som link a chcela som hlasovať za dievčatá, ktoré sa do súťaže zapojili. Avšak vtedy ma na stránke zaujalo, že tie tri, ktoré postúpia z klubu do semifinále sa zúčastnia tréningu s FK Senica, respektíve sa zúčastnia tréningu svojho klubu. Napriek tomu, že som futbal nikdy profesionálne nehrala, ale len tak s chalanmi (s bratom) som chodievala na naše dedinské ihrisko si zakopať, lákalo ma vidieť ako prebieha skutočný tréning A-tímu. Je to ako sen, že som sa dostala až do finále a urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som čo najlepšie reprezentovala FK SENICA!" opisuje dôvody zapojenia sa do tohto projektu.

Adriana mala k športu a hlavne futbalu vždy blízko. Celá jej rodina je úzko spätá s futbalovým klubom v jej rodnej dedine. "Môj vzťah k futbalu je veľmi pozitívny. Vždy som, čo sa týka športu, bola skôr taký chlapec. Hrávala som v našej dedine s chalanmi hokej, hokejbal, basketbal a samozrejme nechýbal ani futbal." dodala Košarištianka. Reprezentantka Záhorákov má veľmi poztívny vzťah ku klubu. Nášmu mužstvu fandí a chalanom drží palce v boji o záchranu. "FK Senica je klub, ktorý rada podporím a držím chalanom palce počas každého zápasu, aj napriek tomu, že z časového hľadiska si nemôžem dovoliť účasť na každom zápase. Teším sa z každej ich výhry a o to viac si ju viem oceniť, keďže momentálne všetci vieme, že bojujú o záchranu. V boji o záchranu by som im zaželala, aby ich dobrá nálada a pozitívne myslenie sprevádzalo počas každého zápasu." 

Verná fanúšička nášho klubu sa zúčastnila tréningu s A-mužstvom, ktorý si užila a ak by mala v budúcnosti možnosť, tak by si ho rada zopakovala. "Tréning s chalanmi bol skvelý! Rada by som si ho s nimi ešte  zopakovala. Veľmi im fandím a obdivujem ich! Na tréningu boli veselí, motivovaní a hlavne odhodlaní dať do najbližšieho zápasu, ktorý hrali vtedy proti Prešovu, maximum. Verím, že ich elán a chuť hrať neopustí a ešte všetkým úkážu, čo sa v nich skrýva. To, že im v tejto sezóne nevyšla väčšina zápasov neznamená, že v tejto druhej polovici to neotočia vo svoj prospech. Verím, že nielen pre širokú verejnosť, ale aj pre ich samých bude veľkým prekvapením, kam sa v tabuľke ešte vyšplhajú."

Reprezentantka červeno-modrých farieb hodnotí projekt Miss Fortuna ligy veľmi pozitívne. Neľutuje, že sa do súťaže prihlásila a je vďačná za podporu fanúšikov. "Páči sa mi myšlienka tohto projektu. Nepočula som o žiadnej takejto podobnej súťaži s podobnou myšlienkou. Futbal už dávno nie je len chlapskou záležitosťou. Som vďačná za príležitosť účasti v Miss Fortuna ligy. Nikdy predtým som v žiadnej podobnej súťaži zapojená nebola. Posnažím sa čo najlepšie v tomto projekte reprezentovať FK Senica a dúfam, že Vás nesklamem," dodala s úsmevom na záver naša reprezentantka, ktorá bude hájiť farby klubu Fk Senica i na májovom finálovom galavečere. 

Adriane prajeme v súťaži Miss Fortuna ligy veľa šťastia!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Senickí futbalisti začali letnú prípravu na nový ročník Fortuna ligy

Senickí futbalisti začali letnú prípravu na nový ročník Fortuna ligy

18.6. | Tomáš Nečas
Futbalisti FK Senica odštartujú letnú prípravu v pondelok 18. júna

Futbalisti FK Senica odštartujú letnú prípravu v pondelok 18. júna

15.6. | Tomáš Nečas
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

14.6. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu