Hráčom mesiaca február sa stal Zezinho

Hráčom mesiaca február sa stal Zezinho

27.03.2018 | Tomáš Nečas

25-ročný reprezentant a kapitán Guinea-Bissau získal v hlasovačke, ktorá prebiehala od 27.2. do 15.3.2018 najviac hlasov.

Koncom mesiaca február sme spustili na sociálnej sieti facebook hlasovačku, kde fanúšikovia môžu hlasovať za najlepšieho hráča v uplynulom mesiaci. José Luís Mendes Lopes vyhral zhruba s dvojnásobným počtom hlasov pred druhým Dominikom Holecom. Treba však uznať veľkú fanúšikovskú základňu reprezentanta Guinea-Bissau. Aj preto to mali ďalší adepti (Dominik Holec a Oliver Práznovský) ťažké. Zezinho sa vrátil z reprezentačného zrazu v pondelok vo večerných hodinách. Reprezentácia Guinea-Bissau, ktorú viedol s kapitánskou páskou prehrala s výberom Burkina Faso 0:2. Náš hráč odohral v zápase plnú minutáž. Dnes už zarezával so svojimi klubovými spoluhráčmi na tréningovej ploche v Čáčove. "Ten týždeň veľmi rýchlo utiekol. Rád som znovu videl svojich reprezentačných kolegov, no teraz už som späť a v sobotu chcem zabojovať o dobrý výsledok v Moravciach," dodal Zezinho.

Po tréningu nasledovala spoločná večera tímu. Pri odovzdávaní ceny neskrýval nadšenie, trofej pre najlepšieho hráča mesiaca február prevzal z rúk Dominika Holeca. "Som vďačný každému jednému fanúšikovi, ktorý mi odovzdal svoj hlas. Snažím sa v každom zápase predviesť čo najlepší výkon. Veľmi si tohto ocenenia vážim. Určite bude mať u mňa svoje čestné miesto".

Posledným reprezentačným navrátilcom bol dnes Ronaldo Chacón. Na tímovú večeru prišiel priamo z letiska. Venezuelčan absolvoval na reprezentačnom sústredení hráčov do 20 rokov dva dueli. Prvý zápas odohrali s domácim Paraguajom, kde po remíze 1:1 nasledovali pokutové kopy. Venezuelský tím bol v tomto meraní síl úspešnejší a po výsledku 4:1 postúpil do boja o prvé miesto. Vo finále ich čakalo silné Japonsko. Zápas sa skončil remízou 3:3, Ronaldovi sa podarilo v tomto zápase streliť tretí gól svojho tímu. Mladí Juhoameričania však penaltový rozstrel nezvádli a na sústredení štyroch krajín obsadili druhé miesto. "Som rád, že som sa znova trafil v reprezentačnom drese, pevne verím, že niečo podobné zopakujem aj na klubovej úrovni už v najbližšom zápase," dodal po večeri vždy usmiaty Juhoameričan.

V hlasovačke budeme pokračovať aj v ďalších mesiacoch. Za mesiac február vyžrebujeme jedného "likera", ktorého odmeníme cenným prezentom už tento piatok.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po bojovnom výkone sme majstra zaskočili a vyhrali rozdielom gólu

Po bojovnom výkone sme majstra zaskočili a vyhrali rozdielom gólu

21.7. | TASR
Známe už aj termíny pre štart prípravy našich prípraviek

Známe už aj termíny pre štart prípravy našich prípraviek

19.7. | Klub
V prvom kole nastúpime proti úradujúcemu majstrovi z Trnavy

V prvom kole nastúpime proti úradujúcemu majstrovi z Trnavy

19.7. | Klub

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu