Čaká nás dôležitý duel s Prešovom, tréner Hudec pozýva divákov

Čaká nás dôležitý duel s Prešovom, tréner Hudec pozýva divákov

24.11.2017 | Vlado Miček

Po troch dueloch, v ktorých sme získali päť bodov, pričom sme hrali proti súperom z prvej šestky na nás čaká Tatran Prešov.

V 5. kole sme práve proti súperovi z východu získali prvý bod na ihrisku súpera. Ešte po hodine hry sme prehrávali v Poprade, kde hrá svoje domáce zápasy Tatran, 0:2. Lenže dva góly stopéra Podhorina, keď ten druhý padol až v nadstavenom čase znamenal konečnú deľbu bodov.

V súčasnosti ťaháme sériu troch duelov bez prehry a to sme čelili súperom z prvej šestky Slovanu Bratislava, MŠK Žilina a FC Nitre. Ako sa pretavila do tréningov nám prezradil tréner Ladislav Hudec: „Nálada je lepšia, keď získavame body. Ale netreba zabúdať, že sme stále na poslednom mieste. Stále musíme ísť s pokorou do každého ďalšieho súboja. Vieme, že pred stretnutím s Prešovom sú očakávania veľké. Chceme byť úspešní, ale zápasy musíme hrať tak, ako sme hrali v posledných vystúpeniach.

Na rozdiel od predchádzajúcich stretnutí sa z našej strany bude očakávať väčšia aktivita na súperovej polovici. „Sledujeme súpera a očakávame, že budeme musieť byť aktívnejší smerom dopredu. Budeme sa viac tlačiť do zakončenia. V zápasoch proti Žiline či Slovanu mal súper väčšie držanie lopty, teraz sa očakáva aj od nás výraznejšia aktivita. Je to zápas 50 na 50 a o výsledku môže rozhodnúť jedna podarená akcia v útočnej fáze na čo sa sústreďujeme."

Potešiteľný je aj pohľad do kabíny mužstva z hľadiska zdravotného stavu či karetných trestov. „Mali by sme byť v poriadku. Drobné šrámy tam sú, ale ako som spomínal už naposledy, v súčasnej dobe už chlapci bojujú nielen o základnú jedenástku ale aj o nomináciu na súpisku.

Klub prekvapil nečakaným, ale zaujímavým ťahom. Na zápas sa nebude vyberať vstupné. „Myslím si, že treba takéto kroky k ľuďom spraviť. Samozrejme očakávame, že príde viac divákov, ktorí budú chcieť “využiť“ túto možnosť. Čo mám odozvy z okolia, je na tento krok pozitívny ohlas. Dúfam, že sa to prejaví aj na návšteve. Po posledných výsledkoch je cítiť, že ľudia už majú záujem o futbalovú Senicu. Sú zvedaví, či je to naozaj trvalejší nárast formy. My to proti Prešovu musíme potvrdiť, aj keď to nebude jednoduché,“ poznamenal ku krokom vedenia tréner mužstva Ladislav Hudec.

Smerom k fanúšikom skúsený kormidelník dodal: „Príďte v čo najväčšom počte a ja vám za mužstvo sľubujem, že urobíme všetko preto, aby ste boli po zápase spokojní.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu