Do mužstva pribudla nová tvár, prichádza Lukáš Ľupták

Do mužstva pribudla nová tvár, prichádza Lukáš Ľupták

27.10.2017 | Vlado Miček

Pred zápasom v Bratislave so Slovanom pribudla do kabíny nová posila. Záložné rady posilnil v priebehu týždňa Lukáš Lupták.

Zmluvu s klubom podpísal do konca jesennej časti a od začiatku týždňa trénuje s mužstvom. Po podpise sme ho požiadali o krátke dojmy z úvodu jeho pôsobenia u nás. Ako vlastne prišlo ku kontaktu so Senicou? Volal mi tréner Ladislav Hudec. Keďže som voľným hráčom, ponuka ma zaujala, prišiel som a som rád, že sme sa dohodli."

Lukáš má už odohraných v lige 106 zápasov, v ktorých zaťažil konto súperov 6 presnými zásahmi. „Z môjho pôsobenia v najvyššej súťaži niekoľko chalanov poznám, stretli sme sa už proti sebe na ihrisku,“ poznamenal k senickej kabíne.

Krajný hráč v minulej sezóne na jeseň pôsobil v Baníku Ostrava v druhej najvyššej českej súťaži, kde hrával pravidelne. Na jar sa presunul do Příbrami, kde dostával už v najvyššej súťaži u našich západných susedov menej príležitostí, v tejto sezóne je ešte bez ostrého štartu. „Aj preto sa už na pôsobenie v Senici teším. Tak dlho bez súťažného futbalu bolo pre mňa nezvyklé.“

Už zajtra sa predstavíme na ihrisku Slovana Bratislava. „Na Slovane to nebude jednoduché. V súčasnej situácii sa na zápas musíme pozerať realisticky. Pre nás bude každý bod dobrý,“ načrtol svoj pohľad na najbližší duel.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu