Jakub Krč a Erik Otrísal s novými zmluvami

Jakub Krč a Erik Otrísal s novými zmluvami

16.01.2018 | Tomáš Nečas

Vedenie FK Senica predĺžilo po kapitánovi Blažejovi Vaščákovi a Lukášovi Luptákovi zmluvy aj našim odchovancom - Jakubovi Krčovi a Erikovi Otrísalovi.

Mladíci strávili minulú sezónu na hosťovaniach, Jakub Krč (ŠKF Sereď) a Erik Otrísal (Trnava B), kde veľa priestoru nedostávali. V tejto sezóne už ale patria k stabilným členom "A" tímu, Jakub Krč dokonca ako jediný z aktuálneho kádra naskočil na jeseň v každom zápase Fortuna ligy.

V prípade Jakuba Krča ide o zmluvu na 2,5 roka. "Som rád, že som sa so Senicou dohodol, sú tu výborné podmienky na trénovanie, skvelá partia chalanov, teším sa na ďaľšiu spoluprácu v klube."

Erik Otrísal podpísal predĺženie zmluvy o 1 rok s možnou opciou. "Som šťastný, že som zostal v tomto klube, mám možnosť hrávať, sú tu skvelé podmienky, výborná partia, dúfam, že budem len napredovať." Rozlet hráča pribrzdilo koncom novembra zranenie, kvôli ktorému pauzoval do začiatku zimnej prípravy. Minulý týždeň už Erik absolvoval plnú minutáž v prípravnom zápase s Dunajskou Lužnou. " Na ihrisku som sa cítil výborne, hral som zápas po veľmi dlhej dobe z dôvodu zranenia. Dúfam, že sa náš tréningový dril ukáže v jarnej časti a ligu v Senici udržíme".

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu