Jesennú časť zakončil skvelý obrat šestnástky

Jesennú časť zakončil skvelý obrat šestnástky

27.11.2017 | Vlado Miček

Dorastenecké kategórie mali na programe posledné jesenné kolo. Najlepšie si v ňom počínali najmladší dorastenci, ktorý dokázali dvojgólový deficit s Dunajskou Stredou otočiť a napokon získali tri body.

U19

Spartak Trnava - FK Senica   3:0 (2:0)

FK Senica: Goga - Zaťko, Kučera, Mihál, Martišiak, Vida, Zula, Chovan, Matta, Štefanka, Červeňák (Závodský, Totka, Ravas)

Stano Macek, tréner:Zápas priemernej úrovne sme prehrali v hlavách, keď súper jednoducho viac chcel. Dostali sme lacné góly a už sme sa nedokázali ničím vrátiť do zápasu. Aj keď treba spomenúť, že sme hrali na veľmi ťažkom rozbahnenom teréne. To nás neospravedlňuje, lebo sme si neplnili základne úlohy v defenzíve, a to nemá s terénom nič spoločné. Ale inak chcem chalanom poďakovať za prístup v jesennej časti a tešíme sa už na zimnú prípravu.

U17

FK Senica - DAC Dunajská Streda   1:3 (0:3)

Gól: 68. Horniak

FK Senica: Gurega - Belica, Parma, Mihál, Biksadský - Horniak - Hoško, Stúpal - Želonka, Udvorka, Mička (Milenky, Chupáň, Meliš)

Vlado Včelka, tréner:Tento zápas sme si prehrali sami vlastnými chybami, ale to nič na veci nemení, že súper bol veľmi kvalitný. Podľa mňa asi najlepšie mužstvo v súťaži. Zápas bol vyrovnaný, ale my sme hneď z prvej štandardky súpera inkasovali zbytočný gól. Do polčasu sme urobili v defenzíve ešte dve hrubé chyby, za čo nás súper tvrdo potrestal. Do 2. polčasu sme išli s tým, že nemáme čo stratiť. Súpera sme zatlačili, bohužiaľ sme však dve tutové šance nepremenili. Náš gól prišiel príliš neskoro, aj keď sme ešte súpera zatlačili, ďalší presný zásah sme nedali, a preto súper vyhral asi zaslúžene. Chlapcov pochválim za druhý polčas, kde sme hrali veľmi dobre. Škoda chýb v defenzíve, ale futbal je o chybách a kto ich urobí viac zväčša prehráva.

U16

FK Senica - DAC Dunajská Streda   3:2 (0:2)

Góly: 44. Vyletel, 50. Liška, 60. Šúrek

FK Senica: Chropovský - Rampáček, Šúrek, Halaj, Jablonický - Šimurda - J. Buchel, Vyletel - Černák, Liška, F. Buchel (Kohút, Fila, Zelenka)

Edo Vilčinský, tréner:Počas celého zápasu sme mali hernú aj streleckú prevahu. Z úvodného tlaku sme nevyťažili nič, naopak po našich individuálnych chybách sme dvakrát inkasovali. Druhý polčas sme nastúpili s trojčlennou obranou a s odhodlaním zápas otočiť. Vďaka oduševneniu a najmä vieru v samých seba sa nám to podarilo, za čo patrí hráčom absolutórium. Zápas mal však skončiť výraznejšie v náš prospech.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu