Na Slovane v oklieštenej zostave ale s odhodlaním

Na Slovane v oklieštenej zostave ale s odhodlaním

28.10.2017 | Vlado Miček

Čaká nás ďalší duel Fortuna ligy, v ktorom cestujeme na bratislavské Pasienky, kde nás čaká Slovan.

V predchádzajúcom zápase proti Ružomberku podali hráči proti favoritovi sympatický a bojovný výkon. Bohužiaľ naše nádejné príležitosti Podhorina a Sarpeia zostali nevyužité a naopak súper v druhom polčase z prvej šance uderil. V krátkom slede pridal ďalšie dva presné zásahy a vedenie si už udržal.

Teraz nás čaká ďalší silný súper z horných priečok tabuľky. „Sme teraz v tej ťažkej sérii, o ktorej sme sa už bavili Trenčín, Ružomberok, Slovan, Žilina. Našou snahou a túžbou je týmto protivníkom uchmatnúť nejaký bodík. A aj na Slovan ideme s týmto. Vieme, že to u nich nebude ľahké. Predpokladáme, že súper bude dominovať po väčšinu stretnutia. My sa však musíme neustále pokúšať. Nás tieto ťažké súboje zoceľujú. Som presvedčený, že aj šťastie sa na nás skôr či neskôr obráti,“ poznamenal k blížiacemu sa stretnutiu tréner Ladislav Hudec.

Slovan Bratislava v poslednom kole nebodoval, keď prekvapujúco zakopol na ihrisku Zlatých Moraviec. Okrem prehry 2:3 si domov viezol aj dve červené karty. Disciplinárna komisia však v priebehu tohto týždňa rozhodla, že obe boli nesprávne udelené a David Holman aj František Kubík budú trénerovi Ivanovi Vukomanovicovi k dispozícii.

Naopak, nám bude chýbať trojica Samuel Šefčík, Filip Ďuriš a Marek Rigo, ktorí ako kmeňoví hráči Belasých nemôžu nastúpiť na základe dohody klubov. To však nie sú jediné mená z našej kabíny, ktoré sa na Pasienkoch nepredstavia. „Dohoda so Slovanom bola jasná, s tým sme sa museli vyrovnať. To nás dostáva do problémov s hráčmi, keďže sú tu aj zranenia, choroby či tresty. Majo Jarabica a Mišo Ranko sú zranení, Blažej Vaščák má trest. Všetci títo hráči nám samozrejme budú chýbať, ale tak dohoda bola dopredu jasná, takže s tým sme vysporiadaní,“ doplnil na záver Ladislav Hudec.

Na zápas nastúpime v tejto zostave: Plach – Otrísal, Podhorin, Lupták – Medvedev, Saipei, Krč, Duga – Kováč - Smékal


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po bojovnom výkone sme majstra zaskočili a vyhrali rozdielom gólu

Po bojovnom výkone sme majstra zaskočili a vyhrali rozdielom gólu

21.7. | TASR
Známe už aj termíny pre štart prípravy našich prípraviek

Známe už aj termíny pre štart prípravy našich prípraviek

19.7. | Klub
V prvom kole nastúpime proti úradujúcemu majstrovi z Trnavy

V prvom kole nastúpime proti úradujúcemu majstrovi z Trnavy

19.7. | Klub

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu