Stred pola posilní Jan Suchan z Viktorie Plzeň

Stred pola posilní Jan Suchan z Viktorie Plzeň

09.02.2018 | Tomáš Nečas

Z majstrovskej Plzne prichádza odchovanec 1. FC Příbram, ktorý naposledy pôsobil v klube FK Teplice.

Jan Suchan je rodákom z Příbrami, do Senice prichádza na hosťovanie do konca jarnej časti. "Pocity z klubu a z prostredia sú zatiaľ výborné. So Senicou trénujem niečo vyše troch týždňov, bol som s klubom aj na sústredení v Turecku, tam sa to tak viac stmelilo. Veľkou výhodou je, že nemám v klube jazykovú bariéru v porovnaní s ostatnými novými posilami" dodal s úsmevom na perách  22-ročný kmeňový hráč Plzne.
 
Český mládežnícky reprezentant naposledy pôsobil v prvoligovom klube FK Teplice, jeho kariéru ale pribrzdilo zranenie, preto na jeseň odohral za klub na Stínadlech len 13. ligových minút. "Zo začiatku môjho pôsobenie v Tepliciach to vyzeralo dobre, naskočil som v pohárovom zápase, v ktorom som dal gól, následne prišla dodatočná pozvánka do českej reprezentácie "U21". Keď som sa konečne začal so všetkým zžívať, privodil som si zranenie kotníka. Mesiac som netrénoval vôbec a ďalšie tri týždne trvalo, kým som absolvoval plnú tréningovú záťaž. Začiatok zimnej prípravy som už absolvoval s Plzňou, no bolo jasné, že si budem musieť hľadať iný klub, pretože na mojej pozícii hraje ďaľších 7 či 8 kvalitných hráčov."

"V Senici je veľa mladých chalanov, myslím si, že aj tréningy majú ten správny náboj, dôležité bude chytiť začiatok jarnej súťaže a pozbierať čo najviac bodov. V Senici by som chcel odohrať čo najviac minút, vždy som bol zvyknutý dávať góly, tak verím, že svojimi výkonmi pomôžem k záchrane." zaželal si na záver český Honza.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Tlačová konferencia FK Senica pred novým ročníkom Fortuna ligy

Tlačová konferencia FK Senica pred novým ročníkom Fortuna ligy

16.7. | Klub
V generálke sme prehrali s MTK Budapešť 4:0

V generálke sme prehrali s MTK Budapešť 4:0

15.7. | Klub
Kategórie žiakov štartujú prípravu v stredu 18. júla

Kategórie žiakov štartujú prípravu v stredu 18. júla

13.7. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu