Senica zvládla duel v Rožňave, trafili sa premiéroví strelci

Senica zvládla duel v Rožňave, trafili sa premiéroví strelci

09.08.2017 | Vlado Miček

V úvosdnom vystúpení Seničania v Slovenskom pohári nedopustili prekvapenie a súpera z Rožňavy zdolali rozdielom triedy.

2.kolo, streda 9.8.2017, 16:30
Rožňava Rožňava
0
4
(0:2)
FK Senica FK Senica
Rožňava: Pulen – Ďuríček, Greško (65. Korfanta), M. Gere, Sappanoš, Koretskyy, P. Gere, Szkokan (76. Havko), Svedyuk, Štyvar, Gallo (81. Krak)
FK Senica: Milošovič – Otrísal, Jarabica, Podhorin, Medveděv (Ranko) – Krč, Richtárech – Obiechina (66. Malý), Rigo, Vaščák (46. Martišiak) – Ďuriš

Góly: 20. Ďuriš, 41. Obiechina, 51. a 77. Martišiak

Žltá karta: 35. Otrísal


Diváci: 1000

Komentár

Seničania od úvodných minút ukazovali, kto je v zápase favoritom a postupne získavali čoraz väčšiu prevahu. Tú zúročila už v 20. minúte, keď sa premiérovo za Senicu trafil Filip Ďuriš. Po tomto zásahu sa osmelili aj domáci, ktorí sa dvakrát dostali pred Milošoviča, ale k vážnejšej strele sa nedostali. A tak opäť zahrozili naši hráči. V 41. minúte si strelecký účet na Záhorí otvoril Pentecost Obiechina a dodal na naše kopačky potrebný kľud.

V druhom polčase sme kontrolovali priebeh stretnutia a už v 51. minúte sa pridal do listiny strelcov tretí premiérový strelec Dominik Martišiak, ktorý prišiel na ihrisko v 2. polčase. Ten istý hráč v 77. minúte upravil na 4:0.

Ohlasy trénerov

Ivan Vrabec, tréner FK Senica: „Korektný zápas z domácej strany. Odviedli sme dobrú prácu počas celého stretnutia. Pripravili sme si niektoré prvky na Žilinu. Súpera sme do ničoho nepustili. Nakoniec sme to zvládli a ideme do ďalšieho kola. Žilina bude iná kvalita. Začali sme sa na ňu pripravovať už pred týmto stretnutím, už v druhom polčase sme zápas smerovali k Žiline. Povieme si aj pozitívne a negatívne veci o Žiline. Príprava pred pohárom bola predovšetkým o hlavách a som rád, že ju chlapci zvládli na jednotku, za čo ich musím pochváliť.“

Dominik Martišiak, autor dvoch gólov: "V zápase sme celý čas dominovali. Súper nás v podstate ohrozoval len z protiútokov. Aj keď terén bol taký aký bol a k tomu nepríjemné horko, tak sme sa s tým vysporiadali veľmi dobre. Zápas sme zvládli tak, ako sme chceli. Na ihrisku sme odovzdali maximum. Výsledok potešil, ale už sa musíme koncentrovať na ďalší zápas v Žiline."

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu