Fortuna liga 2017/2018

kolodátumdomácihostia  
1. so 22.7.2017  FC Spartak Trnava  Michalovce 1:0 (1:0)
1. so 22.7.2017  Dunajská Streda  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
1. so 22.7.2017  Nitra  Žilina 1:0 (1:0)
1. ne 23.7.2017  FK Senica  Trenčín 1:2 (0:1)
1. ne 23.7.2017  1. FC Tatran Prešov  Slovan 1:5 (0:1)
1. ne 23.7.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  MFK Ružomberok 2:1 (1:1)
2. pi 28.7.2017  FK Železiarne Podbrezová  FC Spartak Trnava 1:2 (0:2)
2. so 29.7.2017  Trenčín  Dunajská Streda 1:2 (0:1)
2. so 29.7.2017  Slovan  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 2:1 (1:1)
2. so 29.7.2017  Nitra  Michalovce 0:0  
2. so 29.7.2017  Žilina  1. FC Tatran Prešov 2:3 (2:2)
2. ne 30.7.2017  MFK Ružomberok  FK Senica 4:0 (2:0)
3. pi 4.8.2017  FK Senica  Slovan 1:1 (0:1)
3. pi 4.8.2017  1. FC Tatran Prešov  Nitra 0:4 (0:0)
3. so 5.8.2017  FC Spartak Trnava  Trenčín 2:1 (1:1)
3. so 5.8.2017  FK Železiarne Podbrezová  Michalovce 1:0 (0:0)
3. so 5.8.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Žilina 2:0 (1:0)
3. ne 6.8.2017  Dunajská Streda  MFK Ružomberok 1:1 (1:0)
4. pi 11.8.2017  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:0 (0:0)
4. so 12.8.2017  Žilina  FK Senica 7:1 (4:0)
4. so 12.8.2017  Michalovce  1. FC Tatran Prešov 0:1 (0:0)
4. so 12.8.2017  MFK Ružomberok  FC Spartak Trnava 0:2 (0:2)
4. so 12.8.2017  Trenčín  FK Železiarne Podbrezová 1:1 (1:0)
4. ne 13.8.2017  Slovan  Dunajská Streda 1:1 (0:0)
5. pi 18.8.2017  FK Železiarne Podbrezová  MFK Ružomberok 1:3 (0:1)
5. so 19.8.2017  FK Senica  Nitra 0:1 (0:0)
5. so 19.8.2017  FC Spartak Trnava  Slovan 1:2 (0:2)
5. so 19.8.2017  Trenčín  Michalovce 1:2 (0:0)
5. so 19.8.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  1. FC Tatran Prešov 4:1 (3:1)
5. ne 20.8.2017  Dunajská Streda  Žilina 4:2 (1:0)
6. pi 25.8.2017  Žilina  FC Spartak Trnava 3:1 (1:1)
6. so 26.8.2017  1. FC Tatran Prešov  FK Senica 2:2 (1:0)
6. so 26.8.2017  MFK Ružomberok  Trenčín 3:3 (1:2)
6. so 26.8.2017  Michalovce  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 2:0 (1:0)
6. so 26.8.2017  Nitra  Dunajská Streda 3:1 (1:1)
6. ne 27.8.2017  Slovan  FK Železiarne Podbrezová 4:1 (2:0)
7. so 9.9.2017  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:1 (0:1)
7. so 9.9.2017  Trenčín  Slovan 2:2 (1:1)
7. so 9.9.2017  MFK Ružomberok  Michalovce 2:1 (0:1)
7. so 9.9.2017  FK Železiarne Podbrezová  Žilina 2:4 (1:1)
7. so 9.9.2017  Dunajská Streda  1. FC Tatran Prešov 0:0  
7. ne 10.9.2017  FC Spartak Trnava  Nitra 2:1 (0:0)
8. so 16.9.2017  Michalovce  FK Senica 2:1 (1:0)
8. so 16.9.2017  Slovan  MFK Ružomberok 2:1 (2:0)
8. so 16.9.2017  1. FC Tatran Prešov  FC Spartak Trnava 0:2 (0:1)
8. so 16.9.2017  Nitra  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (0:0)
8. so 16.9.2017  Žilina  Trenčín 5:1 (3:1)
8. ne 17.9.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dunajská Streda 2:3 (0:0)
9. ut 19.9.2017  MFK Ružomberok  Žilina 1:0 (0:0)
9. ut 19.9.2017  FK Železiarne Podbrezová  1. FC Tatran Prešov 2:0 (2:0)
9. ut 19.9.2017  Slovan  Michalovce 3:1 (1:0)
9. st 20.9.2017  Dunajská Streda  FK Senica 1:0 (0:0)
9. st 20.9.2017  Trenčín  Nitra 2:1 (1:0)
9. st 20.9.2017  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:0 (1:0)
10. so 23.9.2017  FK Senica  FC Spartak Trnava 1:3 (0:2)
10. so 23.9.2017  Nitra  MFK Ružomberok 0:0  
10. so 23.9.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
10. ne 24.9.2017  Michalovce  Dunajská Streda 1:2 (1:1)
10. ne 24.9.2017  1. FC Tatran Prešov  Trenčín 0:7 (0:3)
10. ne 24.9.2017  Žilina  Slovan 3:2 (1:1)
11. so 30.9.2017  FK Železiarne Podbrezová  FK Senica 1:0 (1:0)
11. so 30.9.2017  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 2:0 (0:0)
11. so 30.9.2017  Žilina  Michalovce 2:1 (0:1)
11. so 30.9.2017  Slovan  Nitra 1:1 (1:0)
11. so 30.9.2017  Trenčín  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:0 (1:0)
11. ne 1.10.2017  MFK Ružomberok  1. FC Tatran Prešov 3:1 (1:1)
12. so 14.10.2017  Trenčín  FK Senica 4:1 (2:0)
12. so 14.10.2017  Michalovce  FC Spartak Trnava 0:3 (0:2)
12. so 14.10.2017  FK Železiarne Podbrezová  Dunajská Streda 0:2 (0:0)
12. so 14.10.2017  Slovan  1. FC Tatran Prešov 3:2 (1:1)
12. so 14.10.2017  MFK Ružomberok  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:1 (1:1)
12. ne 15.10.2017  Žilina  Nitra 2:0 (1:0)
13. so 21.10.2017  FK Senica  MFK Ružomberok 0:3 (0:0)
13. so 21.10.2017  Dunajská Streda  Trenčín 1:2 (1:1)
13. so 21.10.2017  Michalovce  Nitra 0:0  
13. so 21.10.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Slovan 3:2 (2:1)
13. so 21.10.2017  FC Spartak Trnava  FK Železiarne Podbrezová 2:0 (0:0)
13. ne 22.10.2017  1. FC Tatran Prešov  Žilina 0:1 (0:1)
14. so 28.10.2017  Slovan  FK Senica 2:2 (2:0)
14. so 28.10.2017  Žilina  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 2:0 (1:0)
14. so 28.10.2017  Michalovce  FK Železiarne Podbrezová 2:1 (2:1)
14. so 28.10.2017  Nitra  1. FC Tatran Prešov 2:0 (2:0)
14. so 28.10.2017  MFK Ružomberok  Dunajská Streda 1:1 (0:1)
14. ne 29.10.2017  Trenčín  FC Spartak Trnava 1:2 (0:0)
15. pi 3.11.2017  1. FC Tatran Prešov  Michalovce 1:0 (0:0)
15. pi 3.11.2017  FK Železiarne Podbrezová  Trenčín 1:8 (0:5)
15. pi 3.11.2017  Dunajská Streda  Slovan 2:1 (0:1)
15. ne 5.11.2017  FK Senica  Žilina 4:1 (2:0)
15. ne 5.11.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra 2:2 (2:2)
15. ne 5.11.2017  FC Spartak Trnava  MFK Ružomberok 1:1 (1:1)
16. so 18.11.2017  Nitra  FK Senica 0:0  
16. so 18.11.2017  MFK Ružomberok  FK Železiarne Podbrezová 3:0 (2:0)
16. so 18.11.2017  1. FC Tatran Prešov  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:1 (0:0)
16. so 18.11.2017  Žilina  Dunajská Streda 0:0  
16. ne 19.11.2017  Slovan  FC Spartak Trnava 1:0 (1:0)
17. so 25.11.2017  FK Senica  1. FC Tatran Prešov 1:0 (0:0)
17. so 25.11.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Michalovce 0:1 (0:1)
17. so 25.11.2017  FK Železiarne Podbrezová  Slovan 1:1 (0:1)
17. so 25.11.2017  Trenčín  MFK Ružomberok 1:2 (1:0)
17. so 25.11.2017  FC Spartak Trnava  Žilina 0:3 (0:1)
17. ne 26.11.2017  Dunajská Streda  Nitra 0:0  
16. ut 28.11.2017  Michalovce  Trenčín 1:1 (0:0)
18. so 2.12.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica 3:0 (2:0)
18. so 2.12.2017  Michalovce  MFK Ružomberok 1:1 (0:0)
18. so 2.12.2017  Žilina  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
18. so 2.12.2017  1. FC Tatran Prešov  Dunajská Streda 0:0  
18. so 2.12.2017  Slovan  Trenčín 1:1 (1:1)
18. ut 5.12.2017  Nitra  FC Spartak Trnava 0:1 (0:0)
19. so 9.12.2017  FK Senica  Michalovce 1:1 (1:0)
19. so 9.12.2017  Dunajská Streda  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:3 (2:0)
19. so 9.12.2017  FC Spartak Trnava  1. FC Tatran Prešov 1:0 (1:0)
19. so 9.12.2017  FK Železiarne Podbrezová  Nitra 1:0 (1:0)
19. so 9.12.2017  Trenčín  Žilina 5:2 (3:1)
19. ne 10.12.2017  MFK Ružomberok  Slovan 0:1 (0:0)
20. so 17.2.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Spartak Trnava 1:4 (0:3)
20. ne 18.2.2018  FK Senica  Dunajská Streda 0:2 (0:0)
20. ne 18.2.2018  Michalovce  Slovan 1:1 (1:0)
20. ne 18.2.2018  Žilina  MFK Ružomberok 2:0 (0:0)
20. ne 18.2.2018  Nitra  Trenčín 1:1 (1:0)
20. ne 18.2.2018  1. FC Tatran Prešov  FK Železiarne Podbrezová 0:2 (0:2)
21. so 24.2.2018  FC Spartak Trnava  FK Senica 1:0 (0:0)
21. so 24.2.2018  Dunajská Streda  Michalovce 2:0 (0:0)
21. so 24.2.2018  FK Železiarne Podbrezová  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:0 (1:0)
21. so 24.2.2018  Trenčín  1. FC Tatran Prešov 2:0 (0:0)
21. so 24.2.2018  Slovan  Žilina 6:0 (4:0)
21. po 26.2.2018  MFK Ružomberok  Nitra 0:0  
22. so 3.3.2018  FK Senica  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (0:0)
22. so 3.3.2018  Michalovce  Žilina 1:0 (0:0)
22. so 3.3.2018  Nitra  Slovan 0:1 (0:1)
22. so 3.3.2018  1. FC Tatran Prešov  MFK Ružomberok 0:0  
22. so 3.3.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Trenčín 1:4 (0:2)
22. so 3.3.2018  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 0:0  
23. so 10.3.2018  Dunajská Streda  MFK Ružomberok 3:0 (1:0)
23. so 10.3.2018  Trenčín  FC Spartak Trnava 1:2 (0:1)
23. so 10.3.2018  FK Senica  Nitra 0:1 (0:0)
23. so 10.3.2018  Michalovce  1. FC Tatran Prešov 0:0  
23. so 10.3.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Železiarne Podbrezová 0:1 (0:0)
23. ne 11.3.2018  Žilina  Slovan 2:0 (1:0)
24. pi 16.3.2018  1. FC Tatran Prešov  FK Senica 1:1 (0:0)
24. so 17.3.2018  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:0 (0:0)
24. so 17.3.2018  FK Železiarne Podbrezová  Michalovce 2:1 (1:0)
24. so 17.3.2018  FC Spartak Trnava  Žilina 0:0  
24. so 17.3.2018  MFK Ružomberok  Trenčín 2:1 (0:1)
24. ne 18.3.2018  Slovan  Dunajská Streda 2:0 (1:0)
25. so 31.3.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica 2:2 (1:0)
25. so 31.3.2018  FK Železiarne Podbrezová  1. FC Tatran Prešov 1:1 (1:0)
25. so 31.3.2018  Michalovce  Nitra 4:0 (1:0)
25. so 31.3.2018  Žilina  Trenčín 1:5 (1:3)
25. so 31.3.2018  Slovan  MFK Ružomberok 1:0 (0:0)
25. ne 1.4.2018  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 1:0 (0:0)
26. so 7.4.2018  FK Senica  Michalovce 0:2 (0:1)
26. so 7.4.2018  1. FC Tatran Prešov  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:0 (0:0)
26. so 7.4.2018  Nitra  FK Železiarne Podbrezová 0:0  
26. so 7.4.2018  FC Spartak Trnava  Slovan 1:0 (0:0)
26. so 7.4.2018  MFK Ružomberok  Žilina 1:2 (1:1)
26. ne 8.4.2018  Trenčín  Dunajská Streda 1:3 (0:1)
27. so 14.4.2018  FK Železiarne Podbrezová  FK Senica 3:1 (0:0)
27. so 14.4.2018  Nitra  1. FC Tatran Prešov 3:2 (1:2)
27. so 14.4.2018  Michalovce  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 2:0 (1:0)
27. so 14.4.2018  Slovan  Trenčín 1:3 (0:2)
27. so 14.4.2018  Dunajská Streda  Žilina 3:1 (2:0)
27. ne 15.4.2018  FC Spartak Trnava  MFK Ružomberok 1:0 (0:0)
28. pi 20.4.2018  1. FC Tatran Prešov  Nitra 1:1 (1:0)
28. so 21.4.2018  FK Senica  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
28. so 21.4.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Michalovce 2:2 (2:0)
28. so 21.4.2018  MFK Ružomberok  FC Spartak Trnava 0:0  
28. ne 22.4.2018  Žilina  Dunajská Streda 2:3 (0:1)
28. ne 22.4.2018  Trenčín  Slovan 1:3 (0:2)
29. so 28.4.2018  Michalovce  FK Senica 1:2 (1:2)
29. so 28.4.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  1. FC Tatran Prešov 4:0 (2:0)
29. so 28.4.2018  FK Železiarne Podbrezová  Nitra 1:0 (0:0)
29. so 28.4.2018  Dunajská Streda  Trenčín 0:3 (0:2)
29. so 28.4.2018  Žilina  MFK Ružomberok 3:0 (1:0)
29. so 28.4.2018  Slovan  FC Spartak Trnava 2:1 (0:0)
30. so 5.5.2018  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:1 (2:1)
30. so 5.5.2018  1. FC Tatran Prešov  FK Železiarne Podbrezová 1:1 (0:1)
30. so 5.5.2018  Nitra  Michalovce 1:3 (1:1)
30. so 5.5.2018  MFK Ružomberok  Slovan 1:0 (1:0)
30. so 5.5.2018  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 2:0 (1:0)
30. ne 6.5.2018  Trenčín  Žilina 1:2 (1:0)
31. so 12.5.2018  FK Senica  1. FC Tatran Prešov 0:0 (0:0)
31. so 12.5.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra 2:2 (1:1)
31. so 12.5.2018  Michalovce  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
31. so 12.5.2018  Trenčín  MFK Ružomberok 3:1 (2:0)
31. so 12.5.2018  Žilina  FC Spartak Trnava 6:0 (3:0)
31. so 12.5.2018  Dunajská Streda  Slovan 0:1 (0:1)
32. so 19.5.2018  Nitra  FK Senica 5:2 (2:2)
32. so 19.5.2018  1. FC Tatran Prešov  Michalovce 2:1 (1:0)
32. so 19.5.2018  FK Železiarne Podbrezová  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:0 (1:0)
32. so 19.5.2018  MFK Ružomberok  Dunajská Streda 0:4 (0:3)
32. so 19.5.2018  Slovan  Žilina 3:2 (2:1)
32. so 19.5.2018  FC Spartak Trnava  Trenčín 0:2 (0:1)
BA ut 22.5.2018  Skalica  FK Senica 2:1 (2:1)
BA so 26.5.2018  FK Senica  Skalica 1:0 (0:0)
 
A-tím
Rozpis a výsledky Európska liga
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu